Nowe informacje o zdrowiu prezesa PiS. Pobyt Jarosława Kaczyńskiego w szpitalu ma się przedłużyć

Jarosław Kaczyński zostanie w szpitalu jeszcze kilkanaście dni.
Jarosław Kaczyński zostanie w szpitalu jeszcze kilkanaście dni. Fot. Dawid Żuchowicz / Agencja Gazeta
Niedyspozycja Jarosława Kaczyńskiego wywołana operacją kolana miała być krótka, a już po kilku dniach wszystko miało wrócić do normy. Jak się jednak okazuje, nie do końca tak jest i pobyt prezesa PiS w szpitalu znacznie się przedłuży. Przyznał to sam Adam Bielan.

Hospitalizacja Jarosława Kaczyńskiego trwa już kilkanaście dni i jak na razie końca nie widać. Pierwsze zapowiedzi mówiły tylko o operacji kolana i kilkudniowym pobycie w szpitalu MSWiA, jednak jak widać, powrót do zdrowia nie jest tak szybki, jak chcieliby tego współpracownicy Kaczyńskiego i on sam. Z porannej rozmowy w Radiu Zet dowiedzieliśmy się, że prezes PiS będzie musiał zostać w szpitalu jeszcze dość długo.

– Myślę, że prezes wyjdzie ze szpitala w ciągu kilkunastu dni – powiedział w rozmowie z Konradem Piaseckim Adam Bielan.
Co prawda politycy PiS-u twierdzą, że nieobecność prezesa na Nowogrodzkiej nie wpływa na zarządzanie partią i podejmowanie najważniejszych decyzji w państwie, jednak spekulacje co do następcy Kaczyńskiego ruszyły. Naturalnym kandydatem jest Joachim Brudziński, jeden z jego najbliższych współpracowników.
Nie wiadomo kiedy Jarosław Kaczyński wróci do pełni sił. Po operacji kolano będzie wymagało kilkomiesięcznej rehabilitacji, a przed PiS-em duże wzywanie – wybory samorządowe.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. [/b] "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Roman GiertychRoman Giertych

Oj, ciężko doradzić coś dobrego. Oj, ciężko. Ale trudno coś wymyślimy. A gdyby tak powiedzieć, że z Trumpem bawiliście się, kto pierwszy podpisze? Pan mu powiedział, że jest Pan mistrzem szybkiego podpisu, a on nie chciał dać wiary.