To już pewne? Boniek napisał na Twitterze, co z kontuzją Kamila Glika

Kamil Glik najpewniej nie pojedzie na mundial.
Kamil Glik najpewniej nie pojedzie na mundial. Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta
Co za pech, Kamil Glik kontuzjowany, nie pojedzie na mundial – napisał po włosku na Twitterze Zbigniew Boniek. Prezes PZPN trochę wyszedł przed szereg, bo nie było jeszcze żadnych oficjalnych informacji, ale trudno podejrzewać, że opublikował plotkę.

Jeszcze rano Zbigniew Boniek pisał na Twitterze w zupełnie innym tonie. "Boli mnie, jak zawodnicy zostawiają nas z powodu kontuzji, ale grać trzeba i to musimy zrobić jak najlepiej. Będziemy walczyć do końca" – tłumaczył.
Ale chwilę później dodał po włosku, że Glik na mundial nie pojedzie. Oficjalna informacja ma zostać opublikowana około południa.
Przypomnijmy, że nasza kadra na mistrzostwach świata w Rosji zagra w grupie H, w której będziemy rywalizować z Senegalem (19 czerwca), Kolumbią (24 czerwca) i Japonią (28 czerwca).

Pierwsze informacje o kontuzji Kamila Glika pojawiły się wczoraj, tuż przed ogłoszeniem składu polskiej kadry na mundial. Uraz był tak niespodziewany, że Glik na razie w tej kadrze się znajduje. Może go jednak zastąpić Marcin Kamiński.
Trwa ładowanie komentarzy...