Kuriozalne wyjaśnienia makijażystki Johnny'ego Deppa. Zabrała głos ws. jego bardzo niepokojących zdjęć

Zdjęcia wychudzonego Johnny'ego Deppa zaniepokoiły jego fanów.
Zdjęcia wychudzonego Johnny'ego Deppa zaniepokoiły jego fanów. Screen/Facebook/Johnny Depp
Po publikacji zdjęć Johnny'ego Deppa, które zaniepokoiły jego fanów, głos zabrała makijażystka aktora. Stacey Wittaker twierdzi, że... przestał używać eyelinera, czyli kosmetyka służącego do podkreślania oczu.

"Nie ma swojego znaku firmowego, czyli rozmazanego eyelinera, przez co jego oczy wydają się mniejsze" – tłumaczy Wittaker, którą cytuje "Daily Mail". I to przez brak mocnego makijażu oczy wydają się zmęczone, a skóra blada. Eyeliner miał wydobywać biel jego oka. Trudno uwierzyć w takie tłumaczenie, gdyż porównując zdjęcia aktora, widać, że bardzo schudł.
W internecie kilka dni temu pojawiły się zdjecia Johnny'ego Deppa, na których był blady i wychudzony. Zrodziły spekulacje, że może być chory. Obecnie jest w trasie koncertowej z zespołem Hollywood Vampires, podczas której pojawią się 12 czerwca w Warszawie.
W ostatnim czasie media rozpisywały się o zachowaniu aktora, który z powodu nadużywania alkoholu i narkotyków miał być agresywny. Była żona Deppa Amber Heard zeznała na rozmowie rozwodowej, że Depp jest uzależniony od kokainy i alkoholu.

źródło: "Daily Mail"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. [/b] "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Roman GiertychRoman Giertych

Oj, ciężko doradzić coś dobrego. Oj, ciężko. Ale trudno coś wymyślimy. A gdyby tak powiedzieć, że z Trumpem bawiliście się, kto pierwszy podpisze? Pan mu powiedział, że jest Pan mistrzem szybkiego podpisu, a on nie chciał dać wiary.