To się nazywa popularność. Wyłamano płot, by dostać się na koncert Zenka Martyniuka i Sławomira

Chętni do wejścia na koncert Zenka Martyniuka i Sławomira sforsowali płot nie oglądając się na ochroniarzy.
Chętni do wejścia na koncert Zenka Martyniuka i Sławomira sforsowali płot nie oglądając się na ochroniarzy. Fot. Screen / Facebook / Adam Pyka
Można się śmiać, że muzyka Zenka Martyniuka jest prosta jak konstrukcja cepa, można przekonywać, że Sławomirowi daleko do Rolling Stonesów, ale wiernej publiczności nic nie przekona. Żeby dostać się na koncert tych dwóch muzyków fani wyłamali płot.

Koncert Sławomira, Zenka Martyniuka i Sarsy odbywał się w niedzielę w Rudzie Śląskiej. Zainteresowanie imprezą przeszło wszelkie oczekiwania, chętnych do posłuchania swoich idoli było o wiele więcej, niż organizatorzy planowali wpuścić na teren Tereny Targowe, gdzie odbywał się koncert. Pod bramą kłębił się tłum tych wszystkich, którzy z powodów bezpieczeństwa nie zostali wpuszczeni.
A później to było jak we fraszce Jana Kochanowskiego "O doktorze Hiszpanie". Tłum krzyczał "puszczaj, towarzyszu miły", gospodarz imprezy nie wpuścił, ale kraty puściły. W pewnym momencie zwyczajnie wyłamano przęsło ogrodzenia i kto chciał to wszedł na koncert nie oglądając się na zszokowanych ochroniarzy, którzy zdaje się zupełnie stracili głowę i nie wiedzieli co robić.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
WOJCIECH SADURSKIWOJCIECH SADURSKI

"Oskarżenie przez TVPiS jest potężnym przyznaniem się do bezradności argumentacyjnej...". Jak podały media, znalazłem się w znakomitym gronie osób, które TVPiS zamierza ścigać karnie za opinie, dotyczące związku między uprawianą przez tę telewizję propagandą a stworzeniem atmosfery, sprzyjającej mordowi w Gdańsku...

"Jesteście wypier****". [b]Dziennikarz opowiada nam, jak wygląda praca w TVP[/b]
POLECAMY

"Jesteście wypier****". Dziennikarz opowiada nam, jak wygląda praca w TVP

[b]Owsiak nie puści tego płazem TVP. [/b]"Przez dwa lata to były programy nienawiści"

Owsiak nie puści tego płazem TVP. "Przez dwa lata to były programy nienawiści"