Szykuje się przełom w karierze braci Mroczek. Jeden z nich opublikował wymowne zdjęcie

Rafał Mroczek pochwalił się udziałem w nowym projekcie.
Rafał Mroczek pochwalił się udziałem w nowym projekcie. Fot. instagram.com/rafalmroczek
Wygląda na to, że bracia Mroczek powoli odklejają się od roli bliźniaków z "M jak Miłość". Obaj pojawią się bowiem w tym samym filmie fabularnym, gdzie otrzymają duże, nie zaś epizodyczne role. Ze zdjęcia na Instagramie wrzuconego przez Rafała Mroczka wynika, że chodzi o produkcję pod tytułem "Raz, jeszcze raz".

Rafał Mroczek opublikował fotografię, którą zrobiono w Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych w Warszawie. Widzimy na niej także jego brata Marcina. Rafał Mroczek trzyma w rękach scenariusz "Raz, jeszcze raz". Aktor opatrzył zdjęcie lakonicznym podpisem: "Praca nad scenariuszem".

Praca nad scenariuszem. #nowyprojekt #film #poerwszeczytanie

Post udostępniony przez Rafal Mroczek (@rafalmroczek)

Co ciekawe, na zdjęciu widoczny jest także Piotr Cyrwus, który już przed kilku laty definitywnie zerwał z serialem "Klan" i od tamtej pory występuje przede wszystkim nie w serialach, lecz w filmach i sztukach teatralnych. Zagrał między innymi w "Bodo"(2016) i ciepło przyjętym "Wyklętym" (2017). Mroczkowie z kolei mają za sobą drobne role w filmach. Rafał Mroczek wystąpił w "Dancing For You" (2010), "Los numeros" (2011) i "SkarLans" z 2013 r. Marcin Mroczek w wieku 11 lat odegrał Zdobka w filmie Jerzego Hoffmana "Stara baśń". Pojawił się też z bratem w "Dancing For You" i zaliczył epizodyczną rolę w "Muzh moey vdovy".

Przypomnijmy, że wiele spekulowało się o tym, czy Rafał Mroczek odchodzi z "M jak Miłość". Dodajmy, że bracia bliźniacy Rafał i Marcin Mroczkowie grają w "M jak miłość" od 2000 r. Aktorzy szybko stali się jednymi z największych gwiazd serialu.
Trwa ładowanie komentarzy...