Co dalej z kolanem Jarosława Kaczyńskiego? Media piszą o poważnej operacji w wakacje

Jarosław Kaczyński wyszedł po długim pobycie z warszawskiego szpitala. To jednak nie koniec leczenia chorego stawu
Jarosław Kaczyński wyszedł po długim pobycie z warszawskiego szpitala. To jednak nie koniec leczenia chorego stawu Fot. Dawid Żuchowicz/Agencja Gazeta
Jarosław Kaczyński wyszedł ze szpitala po niemal 40 dniach. Miało to związek z leczeniem choroby zwyrodnieniowej stawów. Beata Mazurek z PiS zdradza, że prezes ma się coraz lepiej, a media spekulują co dalej. Wojskowy Instytut Medyczny poinformował bowiem, że to nie koniec: "Dalsze leczenie, w tym rehabilitacja będą prowadzone w trybie ambulatoryjnym".

Jak donosi "Super Express" – "w wakacje czeka go kolejna operacja, tym razem to: wszczepienie endoprotezy stawu kolanowego". Informacja jest jednak nieoficjalna, bo szpital przekazuje diagnozy jedynie Beacie Mazurek.

Rzeczniczka PiS, poinformowała w piątek na Twitterze, że prezes "ma się coraz lepiej" i dodała link do komunikatu szpitala WIM. "Obecny pobyt w szpitalu był spowodowany leczeniem choroby zwyrodnieniowej stawów. Trzydziestosiedmiodniowa hospitalizacja, umożliwiająca pełną obserwację, diagnostykę oraz leczenie zabiegowe, zachowawcze i usprawniające, doprowadziła do stabilizacji stanu zdrowia" – czytamy w informacji.
Dziennikarze koczujący pod domem Kaczyńskiego na Żoliborzu byli ciekaw, co sam prezes powie na temat swojego zdrowia. Odpowiedział w swoim stylu, co świadczy o powrocie do formy: "Dziękuję za zainteresowanie skromnym posłem" – odparł Kaczyński przechadzając się w tłumie mediów.

Źródło: se.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
WOJCIECH SADURSKIWOJCIECH SADURSKI

"Oskarżenie przez TVPiS jest potężnym przyznaniem się do bezradności argumentacyjnej...". Jak podały media, znalazłem się w znakomitym gronie osób, które TVPiS zamierza ścigać karnie za opinie, dotyczące związku między uprawianą przez tę telewizję propagandą a stworzeniem atmosfery, sprzyjającej mordowi w Gdańsku...

"Jesteście wypier****". [b]Dziennikarz opowiada nam, jak wygląda praca w TVP[/b]
POLECAMY

"Jesteście wypier****". Dziennikarz opowiada nam, jak wygląda praca w TVP

[b]Owsiak nie puści tego płazem TVP. [/b]"Przez dwa lata to były programy nienawiści"

Owsiak nie puści tego płazem TVP. "Przez dwa lata to były programy nienawiści"