Patryk Jaki o kondycji prezesa PiS: Należy się zastanowić, co teraz będzie, jak Kaczyński wrócił do zdrowia

Patryk Jaki wypowiedział się o stanie zdrowia prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.
Patryk Jaki wypowiedział się o stanie zdrowia prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Fot. Franciszek Mazur / Agencja Gazeta
Choć kilka dni temu prezes PiS Jarosław Kaczyński wreszcie opuścił szpital, stan jego zdrowia wciąż pozostaje jednym z najgorętszych tematów. W niedzielę o kondycji partyjnego zwierzchnika najważniejszych osób w państwie w wymowny sposób postanowił wypowiedzieć się goszczący na antenie TVN24 Patryk Jaki.

– Cieszymy się z tego, że prezes wraca do zdrowia – przekonywał polityk koalicyjnej Solidarnej Polski w programie "Kawa na ławę" na antenie TVN24. – Oczywiście informacje o tym, że nasz obóz był sparaliżowany są dalekie od prawdy – dodał Patryk Jaki, komentując w ten sposób liczne spekulacje na temat choroby prezesa Prawa i Sprawiedliwości.

– Wystarczy spojrzeć na ostatnie sondaże. Jeżeli nasz obóz do tej pory był sparaliżowany, a tak zdecydowanie prowadzi, to należy się zastanowić, co teraz będzie, jak Jarosław Kaczyński wrócił do zdrowia – podkreślił wiceminister sprawiedliwości, szef warszawskiej komisji weryfikacyjnej i kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy.

Jak informowaliśmy w naTemat.pl, Jarosław Kaczyński opuścił szpital w piątek 8 czerwca. Wówczas zakończyła się jego 37-dniowa hospitalizacja w renomowanym Wojskowym Instytucie Medycznym mieszczący się przy ul. Szaserów w Warszawie.

Stan zdrowia prezesa Prawa i Sprawiedliwości wywołał wiele spekulacji. Oficjalnie mówiło się o problemach z kolanem i koniecznej operacji. Wielu komentatorów zastanawiało się jednak, czy Jarosława Kaczyńskiego nie dopadły poważniejsze problemy. Wiele emocji wzbudzały też informacje tabloidów, według których prezes PiS pewien czas spędził w salce VIP Kliniki Gastroenterologii, Endokrynologii i Chorób Wewnętrznych na Szaserów.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...