Znana blogerka modowa dołącza do drużyny Kurskiego. Będzie prowadzić poranny program w TVP2

Popularna blogerka modowa Macademian Girl dołączyła do zespołu "Pytania na Śniadanie".
Popularna blogerka modowa Macademian Girl dołączyła do zespołu "Pytania na Śniadanie". Fot. instagram.com/macademiangirl
Kadry telewizji Jacka Kurskiego się rozszerzają. Program śniadaniowy "Pytanie na Śniadanie" w TVP2 zyskało nową parę prowadzących. Są nimi dziennikarz sportowy TVP Robert El Gendy oraz blogerka modowa Macademian Girl.

Nową parę prowadzących poranny program w TVP zapowiedzieli weekendowi prowadzący Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny, choć nowa prowadząca sama pochwaliła się nową pracą. Na Instastories "Pytania na śniadanie" mogliśmy podejrzeć, jak wyglądało przywitanie nowych prowadzących.
Dla niewtajemniczonych. Macademian Girl to tak naprawdę Tamara Gonzales Perea. Jest jedną z najpopularniejszych blogerek modowych, która internetową karierę robi właśnie na ubieraniu się i pokazywaniu tego na Instagramie. Perea zyskała uznanie i popularność dzięki jej stylizacjom w mocnych kolorach i nieszablonowych wzorach.

Nie jest to jednak jej pierwszy występ w telewizji. Brała udział w programie "Agent". Była też jurorką w "Shopping Queen", a niedawno prowadziła program "Królowa lumpeksów".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...