Jest bardzo dobrze! Kamil Glik błyskawicznie wraca do zdrowia, pojawiła się nadzieja na występ w Rosji

Kamil Glik jest na doskonałej drodze do powrotu na Mundial.
Kamil Glik jest na doskonałej drodze do powrotu na Mundial. Fot. facebook.com/daniel.kaniewski.52
Wydawałoby się, że to niemożliwe, a jednak. Kontuzjowany Kamil Glik, który miał nie wystąpić na zbliżającym się mundialu w Rosji, w bardzo szybkim tempie wraca do zdrowia, a kontuzjowany bark odzyskuje sprawność. Pojawiła się nadzieja, że polski obrońca pojedzie jednak na mistrzostwa.

Przypomnijmy, polski obrońca nabawił się kontuzji podczas gry w siatkonogę na jednym z treningów. Początkowe informacje nie były zbyt optymistyczne, ponieważ było bardzo prawdopodobne, że Kamil Glik nie pojedzie na mundial Rosji. Jednak jak widać na filmie opublikowanym na Facebooku, polski reprezentant wraca do zdrowia, a rehabilitacja postępuje bardzo szybko.
"Kamil Glik już ma w zasadzie pełny zakres ruchu. Ból mały i tylko w jednym miejscu. AS Monaco raczej nie będzie się sprzeciwiać wyjazdowi Mundial. Jutro badania we Francji" – napisał na Twitterze Krzysztof Stanowski z portalu Weszło.com.
A to oznacza jedno. Jeśli badania zakończą się pomyślnym wynikiem, jest duża szansa na to, że polscy kibice zobaczą Kamila Glika na rosyjskich murawach. Trzymamy kciuki!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...