Księżna Meghan pokazała za dużo. Tak żona księcia Harrego złamała protokół i spadła na nią fala krytyki

Meghan Markle odsłoniła zbyt wiele w trakcie obchodów 92. urodzin królowej Elżbiety II.
Meghan Markle odsłoniła zbyt wiele w trakcie obchodów 92. urodzin królowej Elżbiety II. Fot. YouTube / WalrusRider
Brytyjskie media aż huczą. Okazało się, że Meghan Markle – księżna Sussex, żona brytyjskiego księcia Henryka potocznie zwanego księciem Harrym – złamała protokół. Wszystko dlatego, że wybrała kreację z odsłoniętymi ramionami na urodziny królowej Elżbiety II.

Meghan była uczestniczką sobotniej parady wojskowej, która była organizowana dla uczczenia 92. urodzin monarchini. Jak ubrała się na tę wyjątkową okazję? Otóż wybrała suknię w kolorze pudrowego różu od Caroliny Herrery i kapelusz Philipa Treacy'ego. Przyciągała wzrok, zwłaszcza że miała odsłonięte ramiona, co było niezgodne z królewską etykietą. – Królewska tradycja zabrania kobietom odsłaniania ramion i jakiegokolwiek eksponowania ciała – napisał brytyjski dziennik "The Sun". Dodajmy, że suknia ślubna Meghan także miała dekolt w łódkę, który pokazał za dużo.
Przypomnijmy, że 19 maja 2018 roku książę Harry poślubił Meghan – od tej pory stała się ona członkiem rodziny królewskiej, w której ważne jest między innymi przestrzeganie protokołu. Według niepotwierdzonych informacji księżna jest w ciąży – i to z bliźniętami. Gdyby plotki się potwierdziły, to będziemy mieli wówczas do czynienia z pierwszymi królewskimi bliźniętami od 588 lat.

źródło: "The Sun"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
WOJCIECH SADURSKIWOJCIECH SADURSKI

"Oskarżenie przez TVPiS jest potężnym przyznaniem się do bezradności argumentacyjnej...". Jak podały media, znalazłem się w znakomitym gronie osób, które TVPiS zamierza ścigać karnie za opinie, dotyczące związku między uprawianą przez tę telewizję propagandą a stworzeniem atmosfery, sprzyjającej mordowi w Gdańsku...

"Jesteście wypier****". [b]Dziennikarz opowiada nam, jak wygląda praca w TVP[/b]
POLECAMY

"Jesteście wypier****". Dziennikarz opowiada nam, jak wygląda praca w TVP

[b]Owsiak nie puści tego płazem TVP. [/b]"Przez dwa lata to były programy nienawiści"

Owsiak nie puści tego płazem TVP. "Przez dwa lata to były programy nienawiści"