Andrzej Grabowski ujawnia, ile kosztował go rozwód. Popularny aktor przelał na konto byłej żony gigantyczną sumę

Andrzej Grabowski oddał byłej żonie ponad milion złotych.
Andrzej Grabowski oddał byłej żonie ponad milion złotych. Fot. Albert Zawada / Agencja Gazeta
Andrzej Grabowski przerywa milczenie o rozstaniu z żoną i wyjawia, ile dał pieniędzy swojej byłej żonie. Wygląda na to, że rozwód kosztował popularnego aktora fortunę. Przy okazji okazało się, że plotki na temat kulisów sprawy rozwodowej Grabowskiego były całkowicie nieprawdziwe.

O tym rozwodzie serwisy plotkarskie rozpisywały się kilka miesięcy. Niektóre pisały bardzo niepochlebnie o popularnym aktorze sugerując, że zostawił byłą żonę bez środków do życia i ciężko chora Anity Kruszewska musiała sprzedać swoje mieszkanie w centum Warszawy, by mieć za co żyć. Okazuje się, że spekulacje chyba były nieprawdziwe. Andrzej Grabowski postanowił przerwać milczenie na temat rozwodu i podał kwotę, jaką kosztował go rozwód.

Jak przyznaje aktor, pierwszą jego propozycją było 800 tys. zł, w sądzie zobowiązał się do wypłaty 900 tys. zł. – Ostatecznie tytułem podziału majątku przelałem na konto byłej żony 1 mln 250 tys. zł. Nie miałem takiej kwoty w gotówce, pożyczyłem pieniądze i sprzedałem, co mogłem. Nie jest prawdą, że w związku z chorobą i niedostatkiem moja była żona musiała sprzedać swoje mieszkanie w Warszawie – wyznał Andrzej Grabowski w wywiadzie opublikowanym w "Twoim Imperium".

źródło: "Twoje Imperium"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...