Syn posła PiS może mieć poważne problemy. Zaraz po zdobyciu prawa jazdy rozbił samochód, uciekł i mógł być pijany

Syn posła PiS może mieć poważne kłopoty.
Syn posła PiS może mieć poważne kłopoty. Fot. facebook.com
Syn Jerzego Małeckiego, warmińsko-mazurskiego posła Prawa i Sprawiedliwości, ma poważne kłopoty. Niedługo po odebraniu prawa jazdy Adam M. rozbił samochód i uciekł z miejsca wypadku – podaje "Super Express". Wszystko widzieli świadkowie, którzy zawiadomili służby. Są jednak podejrzenia, że mogło być jeszcze gorzej.

Niedawno 18-letni syn posła Jerzego Małeckiego zdawał egzamin na prawo jazdy i zrobił to za pierwszym razem, co z dumą odnotował jego ojciec na swoim facebookowym profilu. Jednak radość nie trwała długo. Wpis ze strony posła PiS jednak zniknął, bo okazało się, że chłopak miał wypadek i to dość poważny.

Policjanci z Pisza dostali zgłoszenie od świadków wypadku, który miał miejsce przed Szkołą Podstawową nr 4 im. Jana Pawła II. Ciemny volkswagen passat zjechał na chodnik, staranował znak ograniczenia prędkości i odjechał. Pod szkołą obowiązuje ograniczenie prędkości do 30 km/h, jednak świadkowie twierdzą, że Adam M. jechał o wiele szybciej.

– Wybrał się do szkoły samochodem, widziałem, jak szalał na wąskiej ulicy, zawracał na ręcznym, kręcił bączki – zdradza "Super Expressowi" świadek. Mężczyzna zapisał numery tablic rejestracyjnych, które przekazał policjantom. Ci odwiedzili mieszkanie posła i zbadali podejrzanego alkomatem. Badanie wskazało na śladową ilość alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponieważ od zdarzenia minęło dużo czasu, pobrano od 18-latka również krew. Wyniki tego badania nie są jeszcze znane.


źródło: se.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
WOJCIECH SADURSKIWOJCIECH SADURSKI

"Oskarżenie przez TVPiS jest potężnym przyznaniem się do bezradności argumentacyjnej...". Jak podały media, znalazłem się w znakomitym gronie osób, które TVPiS zamierza ścigać karnie za opinie, dotyczące związku między uprawianą przez tę telewizję propagandą a stworzeniem atmosfery, sprzyjającej mordowi w Gdańsku...

"Jesteście wypier****". [b]Dziennikarz opowiada nam, jak wygląda praca w TVP[/b]
POLECAMY

"Jesteście wypier****". Dziennikarz opowiada nam, jak wygląda praca w TVP

[b]Owsiak nie puści tego płazem TVP. [/b]"Przez dwa lata to były programy nienawiści"

Owsiak nie puści tego płazem TVP. "Przez dwa lata to były programy nienawiści"