"Najlepsze pytanie na konferencji ever". Adam Nawałka dostał takie pytanie, że aż się "zawiesił"

Trener biało-czerwonych nie wiedział, jak odpowiedzieć na tak zadane pytanie.
Trener biało-czerwonych nie wiedział, jak odpowiedzieć na tak zadane pytanie. Fot. screen z twitter.com/kraw_a
Mundialowa temperatura rośnie z dnia na dzień. Dziś ostatni sprawdzian naszej reprezentacji w meczu towarzyskim z Litwą. Jak zawsze odbyła się też konferencja prasowa z udziałem Adama Nawałki i polskich piłkarzy. Jednak furorę robi pytanie, które trenerowi biało-czerwonych zadał dziennikarz TVP.

Swój pierwszy mecz na Mundialu w Rosji Polska rozegra 19 czerwca z reprezentacją Senegalu. Nadzieje są ogromne, podsycane w dodatku przez bardzo dobre wieści o stanie barku Kamila Glika. Jednak ani zbliżający się mecz z Senegalem, ani dzisiejsze spotkanie towarzyskie z Litwą jako takie, nie zrobiły takiej furory, jak jedno z pytań na konferencji prasowej.

– Czy w rozmowach z litewską federacją jakoś delikatnie daliście do zrozumienia, żeby oni mieli na względzie to, w którym momencie wy te mecze rozgrywacie, i żeby może cofnąć nogę, gdy przyjdzie co do czego? – tak dokładnie brzmiało pytanie, które trenerowi Adamowi Nawałce zadał dziennikarz TVP Sport Szymon Borczuch.
Jak widać na nagraniu, polski selekcjoner aż się "zapowietrzył" w czasie, gdy próbował wymyślić odpowiedź na tak zadane pytanie. Oczywiście nie ma mowy o jakimkolwiek odpuszczaniu, nie mówiąc już o "rozmowach z litewską federacją" o jakiejkolwiek taryfie ulgowej.

Mecz Polska-Litwa odbędzie się dzisiaj na PGE Narodowym. Transmisja rozpocznie się o godz. 18:00.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...