To on zastąpi Zinedine'a Zidane'a w Realu Madryt! Nikt nie typował go jako potencjalnego trenera

Julen Lopetegui  zastąpi Zinedine'a Zidane'a w roli trenera Realu Madryt.
Julen Lopetegui zastąpi Zinedine'a Zidane'a w roli trenera Realu Madryt. Fot. YouTube / La Resistencia
Wiadomo już, kto zastąpi Zinedine'a Zidane'a w roli trenera Realu Madryt. Julen Lopetegui został nowym szkoleniowcem Realu Madryt. Lopetegui to obecny trener reprezentacji Hiszpanii, z którą przygotowuje się do mundialu. Portal Marca informuje, że podpisze ze szkoleniowcem trzyletnią umowę.

Dawniej Lopetegui prowadził Rayo Vallecano, rezerwy Realu oraz FC Porto. Ponadto, był trenerem reprezentacji Hiszpanii do lat 19, 20, 21 oraz dorosłej kadry. Niedawno przedłużył kontrakt z hiszpańską federacją do czerwca 2020 roku. Dodajmy, że Lopetegui nie był typowany jako potencjalny zastępca Zinedine'a Zidane'a.

Czy Julen Lopetegui wypełni lukę po wybitnym trenerze? Przed nim ogromne wyzwanie. Zinedine'a Zidane to najbardziej utytułowany o szkoleniowiec. Gdy debiutował przed trzema laty jako trener Realu Madryt, nikt nie spodziewał się, że dokona niemożliwego. To trzy wygrane Ligi Mistrzów z rzędu – coś, co wcześniej nie udało się żadnej drużynie piłkarskiej na świecie. 31 maja Zidane zaszokował piłkarski świat: ogłosił, że w przyszłym sezonie nie będzie już trenerem Realu Madryt.

źródło: Marca
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. [/b] "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Roman GiertychRoman Giertych

Oj, ciężko doradzić coś dobrego. Oj, ciężko. Ale trudno coś wymyślimy. A gdyby tak powiedzieć, że z Trumpem bawiliście się, kto pierwszy podpisze? Pan mu powiedział, że jest Pan mistrzem szybkiego podpisu, a on nie chciał dać wiary.