Wellman nie wytrzymała w "Dzień Dobry TVN". Bosak powiedział o "naturalnej metodzie wychowania dziecka"

Dorota Wellman ostro odpowiedziała w "Dzień Dobry TVN" Krzysztofowi Bosakowi ws. wychowania dzieci.
Dorota Wellman ostro odpowiedziała w "Dzień Dobry TVN" Krzysztofowi Bosakowi ws. wychowania dzieci. Fot. Łukasz Krajewski / Agencja Gazeta
– Klaps nie jest biciem – powiedział szef Ruchu Narodowego Krzysztof Bosak goszczący w programie "Dzień Dobry TVN". Po czym pomiędzy skrajnie prawicowym politykiem a Dorotą Wellman wywiązała się sprzeczka w kwestii sposobu wychowania dzieci.

– Gdybym ja teraz Panie Krzysztofie, przyłożyła Panu nieźle w pośladek, albo dała Panu w twarz, bo to też jest rodzaj klapsa, to jest to bicie czy nie? – odpowiedziała Dorota Wellman. – Była to raczej ekstrawagancja ze strony pani redaktor, bo nie jesteśmy w relacji rodzicielskiej – odparł Krzysztof Bosak.

– Ale byłoby to bicie czy nie? – dopytywała prowadząca. – Gdyby byłaby Pani moją mamą, to nie. Gdyby była Pani obcą osobą, to uważam takie zachowanie z Pani strony za dziwaczne i wtedy należałoby się zastanowić, czy miało ono kontekst erotyczny czy jakiejś agresji – argumentował lider RN. To rozładowało atmosferę, wszyscy zaczęli się śmiać. Prowadząca dodała jeszcze, że mogłaby być mamą Bosaka, więc kontekst erotyczny nie wchodzi w grę.

Przypomnijmy, Krzysztof Bosak niedawno wyjaśnił jaka różnica występuje pomiędzy biciem a klapsem. "Proszę nie wprowadzać w błąd. W sondażu było pytanie o 'stosowanie klapsów', a nie o 'bicie dzieci'. To dwie różne rzeczy, co jest zrozumiałe dla każdego normalnego człowieka” – napisał Bosak do Sylwii Spurek, która skomentowała wyniki sondażu przeprowadzonego przez SW Research dla serwisu rp.pl.


źródło: "Dzień Dobry TVN"
Trwa ładowanie komentarzy...