"Jesteś SWOIM MISTRZEM!" Chodakowska ośmieszyła się pseudo poradami – i przebiła Paulo Coelho

Ewa Chodakowska dała swoim fankom kolejną lekcję życia na Instagramie.
Ewa Chodakowska dała swoim fankom kolejną lekcję życia na Instagramie. Fot. instagram.com/chodakowskaewa
Ewa Chodakowska po raz kolejny zabłysnęła. Trenerka wszystkich Polek dała swoim fankom nową lekcję życia na Instagramie. To klasyczny już przykład "bieda-coachingu" spod znaku Chodakowskiej – nic nie wnoszącego i nafaszerowanego truizmami, których pozazdrościłby jej chyba tylko Paulo Coelho.


"UCIEKAJ OD TOKSYCZNYCH LUDZI!!! – apeluje Ewa Chodakowska.– Wielkim szczęściem jest trafić w życiu na dobrego nauczyciela... mentora. Cudownie jest znaleźć inspirację w drugim człowieku. Rozwijać się przy boku osoby, która podaje Ci rękę i daje przestrzeń – dzieli się głębokimi refleksjami trenerka, po czym pyta: "Masz taką osobę?" "Taka osoba powinna Ci powiedzieć, że SIŁA JEST W TOBIE! Że jesteś SWOIM MISTRZEM! Jesteś chodzącym potencjałem!" – tłumaczy Chodakowska i daje kluczową radę: "MUSISZ W TO UWIERZYĆ!"

"Motywacja nie powinna bazować na poniżaniu, krzyku, zastraszaniu, szantażu!
Każde działania, wpędzające Cię w poczucie winy, podcinające skrzydła, umniejszające Twojemu poczuciu wartości, to zwykła manipulacja mająca na celu podrasowanie ego «mistrza» TWOIM KOSZTEM!!!" – przestrzega Chodakowska.

UCIEKAJ OD TOKSYCZNYCH LUDZI!!! Wielkim szczęściem jest trafić w życiu na dobrego nauczyciela.. mentora.. Cudownie jest znaleźć inspiracje w drugim człowieku.. Rozwijać się przy boku osoby, która podaje Ci rękę i daje przestrzeń.. Masz taką osobę? Taka osoba powinna Ci powiedzieć, ze SIŁA JEST W TOBIE! Ze jesteś SWOIM MISTRZEM!! Jesteś chodzącym potencjałem! MUSISZ W TO UWIERZYĆ! Wyjątkowym materiałem do pracy.. Tutaj wystarczą dobre narzędzia i konsekwentna praca, żeby osiągnąć SUKCES!! Motywacja nie powinna bazować na poniżaniu, krzyku, zastraszaniu, szantażu! Każde działania, wpędzające Cię w poczucie winy, podcinające skrzydła, umniejszające Twojemu poczuciu wartości to zwykła manipulacja mająca na celu podrasowanie ego „mistrza” TWOIM KOSZTEM!! Kiedy ktos tłucze Cię werbalnie po głowie, dając temu przykrywkę „hartowania” Cię na przyszłość, to zwykły sadyzm, przynoszący satysfakcję jedynie oprawcy.. UCIEKAJ OD TAKICH OSÓB! UCIEKAJ OD MAŁYCH, ZAKOMPLEKSIONYCH TYPKÓW, którzy na każdym kroku będą Ci wpajać, ze jesteś od nich gorsza, że nic jeszcze nie wiesz.. a nie daj Boże, bez nich zginiesz.. UCIEKAJ OD LUDZI, którzy sprawiają, ze czujesz się ŹLE!! Takich MISTRZÓW MANIPULACJI prowadzących swoje praktyki mozesz spotkać wszędzie.. Ten chory schemat „upokarzania dla Twojego dobra”, jest spotkany w pracy.. w domu.. wśród znajomych.. w związku.. rodzinie.. UCIEKAJ!! Zerwij te toksyczną więź! PRZESTAŃ DOKARMIAĆ PASOŻYTY! Nie próbuj zaspokajać cudzych oczekiwań kosztem swojej godności.. nie szukaj satysfakcji w oczach drugiego człowieka kosztem swojego szczęścia i komfortu! Nie zgadzaj się na nietaktowne uwagi i prześmiewcze komentarze.. Zacznij słuchać TYCH, którzy mówią Ci, ze jesteś WYSTARCZAJĄCO DOBRA! Jeśli nikt Ci tego nie mówi, mów to sobie każdego dnia w lustro!! .. dopóki sama w to uwierzysz! Ściskam Cię całym sercem!!

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

Samozwańcza ekspertka od wszystkiego
To nie pierwszy raz, kiedy Chodakowska kreuje się na coach-motywatorkę. Nieraz została już nazwana "samozwańczą ekspertką od wszystkiego". Dotyczy to nawet spraw nie związanych ze zdrowym trybem życia. Chodakowska apelowała na przykład o podpisanie petycji w sprawie ratowania Alfiego Evansa. Została jednak mocno skrytykowana w komentarzach pod wpisem. Jedna z internautek stwierdziła, że Chodakowska nie ma pojęcia, o czym mówi. "Zamiast udawać mądrzejszą od lekarzy, może warto byłoby zapoznać się bardziej z tematem... abstrahując od wielkiego zrozumienia i współczucia dla rodziców chłopca" – napisała użytkowniczka Instagrama.

"Zejdź mi z drogi, kochanie. Chcesz decydować o ludzkim życiu? Rzucić kamieniem, bo inni rzucają? Najbardziej obrzydliwa psychologia tłumu! To Twoje dziecko? Ja staję w obronie życia, zawsze. Nie do Ciebie należy decyzja! Nie masz prawa, zatem zamilcz!" – odpowiedziała wzburzona Chodakowska.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Wywiad Jakiego pokazał, czego muszą bać się politycy PiS. Dorasta elektorat, który może ich zmieść
WYWIAD 0 0"To kwestia dobrego wychowania". Mamadou Diouf tłumaczy prezydentowi niestosowność jego "żartu"
FELIETON 0 0Dlaczego PiS zajmuje się seksem? Nie chodzi o prywatną obsesję, ale o coś innego...
0 0Czy istnieje męska depresja poporodowa? Terapeuta o tym, z czym przychodzą do niego polscy mężczyźni
0 0Chcesz być eko, ale nie wiesz, jak zacząć? Oto 15 BANALNYCH sposobów na zero waste
0 0Podstawowy argument antyszczepionkowców obalony! Prawnik wyjaśnia najprościej, jak się da
0 0Wypijają 18 l mleka na śniadanie. Liczba porodów 44-latki zadziwia, a wkrótce kolejny

DZIEJE SIĘ

0 0"Gwarantuję, że idę do Sejmu". To on miał oddać mandat Piotrowiczowi
0 0Piotrowicz jednak nie trafi do Sejmu! PiS ucina spekulacje