Wiedzieliście, że Bartosz Arłukowicz ma prawie dorosłego syna? Polityk PO właśnie pochwalił się nim na Twitterze

Bartosz Arłukowicz nieczęsto chwali się swoją rodziną w mediach społecznościowych.
Bartosz Arłukowicz nieczęsto chwali się swoją rodziną w mediach społecznościowych. Fot. Krzysztof Hadrian / Agencja Gazeta
Choć sam Bartosz Arłukowicz bardzo chętnie udziela się w mediach, rodzina byłego ministra zdrowia, a dziś posła Platform Obywatelskiej raczej pozostaje w cieniu. W czwartek polityk zrobił jednak mały wyjątek i pochwalił się zdjęciem swojego prawie dorosłego już syna. Jednak nastoletni Maksymilian to niejedyne dziecko Arłukowicza.

Choć nie bez przyczyny Bartosz Arłukowicz bywa nazywany politycznym celebrytą, to rodzinę zwykle trzyma z daleka od obiektywów. W czwartek były minister zdrowia, a obecnie poseł Platformy Obywatelskiej podzielił się swoją odrobiną prywatności i opublikował na Twitterze zdjęcie syna Maksymiliana.
Niestety na fotografii nie widać zbyt wielu szczegółów. Syn Arłukowicza jest odwrócony plecami do obiektywu. "Poszedł" - w tak wymowny sposób polityk PO podpisał zdjęcie dorastającego syna.

Co ciekawe, wcześniej mogliśmy się dowiedzieć nieco więcej o rodzinie Bartosza Arłukowcza tylko w 2012 roku. Miało to miejsce, gdy 10-letni wówczas Maksymilian trafił po wypadku do szpitala. Media donosiły wtedy, z jakim oddaniem opiekował się nim ojciec. Bartosz Arłukowicz ma jednak jeszcze jedno dziecko. To 9-letnia córka Lena.

źródło: Twitter
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...