Egipski komentator nie wytrzymał nagłej porażki z Arabią Saudyjską. Zmarł tuż po meczu

Abdel Rahim Mohamed doznał ataku serca po zwycięskiej bramce Arabii Saudyjskiej.
Abdel Rahim Mohamed doznał ataku serca po zwycięskiej bramce Arabii Saudyjskiej. Fot. twitter.com/iAHMEDsalih
Abdel Rahim Mohamed miał w pomeczowym studiu egipskiej telewizji komentować mecz Egiptu z Arabią Saudyjską. Kiedy Saudyjczycy strzelili zwycięską bramkę w ostatnich sekundach spotkania, poczuł się nagle znacznie gorzej. Choć szybko trafił do szpitala, zmarł na atak serca – podaje serwis Russia Today.

Abdel Rahim Mohamed to były egipski piłkarz i trener. Pracował jako ekspert i komentator egipskiej telewizji. Mężczyzna został zaproszony do analizowania meczu Egiptu z Arabią Saudyjską. Spotkanie dość niespodziewanie wygrali Saudyjczycy – niespodziewanie, bo zwycięska bramka padła w 95. Minucie meczu.

Komentator w czasie meczu był w dobrym humorze. Jak przekazali pracownicy Nile Sports Channel, już po meczu poczuł się jednak znacznie gorzej. Najpierw próbowano mu pomóc w centrum medycznym w budynku, gdzie znajduje się studio Nile Sports Channel. Po chwili na miejscu były już jednak służby. Abdel Rahim Mohamed został przetransportowany do szpitala, ale nie odzyskał przytomności i pomimo półgodzinnej reanimacji zmarł na atak serca.
Po porażce z Arabią Saudyjską Egipt pożegnał się z mundialem w Rosji. Tak jak i zresztą zwycięska Arabia Saudyjska – z grupy A mistrzostw świata awansowały odpowiednio Urugwaj oraz Rosja.

źródło: rt.com
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...