Nieznane fakty z życia Freddiego Mercury'ego. Symbol homoseksualistów miał romans ze znaną aktorką

Książka "Carrie Fisher & Debbie Reynolds" wskazuje na nieznany dotychczas romans Freddiego Mercury'ego.
Książka "Carrie Fisher & Debbie Reynolds" wskazuje na nieznany dotychczas romans Freddiego Mercury'ego. Fot. Simon Christensen / YouTube
Aktorka Carrie Fisher (księżniczka Leia z "Gwiezdnych wojen") miała bogate życie uczuciowe. Jak wynika z jej najnowszej biografii "Carrie Fisher & Debbie Reynolds", już jako 17-latka romansowała z muzykiem Davidem Bowie, a nawet z... ikoną homoseksualistów Freddiem Mercurym. To zupełnie nowe doniesienia o zmarłej już aktorce, która w wydanych przez siebie wspomnieniach pisała m.in. o krótkim związku z Harrisonem Fordem.

Carrie Fisher spotykała się z Freddiem Mercurym, który – mimo pociągu do mężczyzn – uwodził czasem kobiety. Muzyk był wówczas związany z Mary Austin, a Carrie Fisher jednak nie chciała niszczyć ich związku. Interesowała się także Bowiem; przekonywała, że ten był nieustannie w kokainowym ciągu. Takie przelotne romanse nastąpiły w 1973 roku, a więc kilka lat przed pojawieniem się w kinach pierwszych "Gwiezdnych wojen" – podaje dziennik "Daily Mail". Autorzy książki, Darwin Porter i Danforth Prince, przekonują, że Bowie i Mercury posunęli się do zdrady, byleby tylko umawiać się z młodziutką Carrie.

Carrie Fisher poznała piosenkarzy na imprezie, na którą poszła ze swoją matką, aktorką Debbie Reynolds – ta podbiła serca widowni rolą w "Deszczowej piosence". Wszystko odbyło się na zaproszenie lidera The Rolling Stones Micka Jaggera.

Biografia "Carrie Fisher & Debbie Reynolds" trafi na razie wyłącznie na rynek brytyjski. Przypomnijmy, że 25 grudnia na ekrany kin wejdzie filmowa biografia Freddiego Mercury'ego "Bohemian Rhapsody". Legendarnego wokalistę zagrał Rami Malek. Aktor zasłynął rolą w serialu "Mr. Robot", gdzie wcielił się w zamkniętego w sobie hakera z problemami psychicznymi.

źródło: "Daily Mail"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...