Fani zachwyceni koncertem Beyonce, celebryci chwalą się zdjęciami. Ale na koniec show nie obyło się bez wpadki

Koncert Beyonce i Jay-Z. w Warszawie, fani zachwyceni.
Koncert Beyonce i Jay-Z. w Warszawie, fani zachwyceni. Fot. Screen/https://youtu.be/dTRTwglJPuE
Koncert Beyonce i Jay-Z. na Stadionie Narodowym w Warszawie wywołał euforię, "ochów" i "achów" w sieci całe zatrzęsienie. Fani piszą o prawdziwym show, również celebryci wrzucają zdjęcia. Ale na koniec nie obyło się bez wpadki, gdy okazało się, że wokaliści nie mogą zejść ze sceny. Jak sobie z tym poradzono? Ktoś skomentował potem na Twitterze, wrzucając filmik z tego zdarzenia: "Udało się. Polak jednak potrafi".

"Beyonce ma taki gigantyczny talent, a na żywo robi jeszcze większe wrażenie", "Było tak cudownie, miałam łzy w oczach" – rozpływają się fani w mediach społecznościowych.
Koncert trwał blisko dwie i pół godziny, był dużym wydarzeniem, już wcześniej spodziewano się paraliżu wokół Stadionu Narodowego.

Na koncercie byli m.in. Małgorzata Rozenek, Alicja Bachleda Curuś i Marcin Gortat, Tatiana Okupnik, Antoni Królikowski. Wszyscy chwalili się potem zdjęciami w mediach społecznościowych.

Beyonce bitches

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

"Na twarzach było widać konsternację"
Na koniec nie obyło się jednak bez wpadki. "Na twarzach wokalistki i rapera było widać ogromną konsternację, gdy okazało się, że po swoim jedynym występie w Polsce w ramach światowej trasy koncertowej OTR II, praktycznie utknęli na zawieszonej nad tłumem scenie!" – opisuje Gala.pl.

Okazało się, że to awaria. Internauci również piszą, że zepsuła się scena i Beyonce nie mogła zejść.
"Z pomocą gwiazdom na szczęście pospieszyła profesjonalna ekipa techniczna, która pomogła im zejść. Beyonce i Jay Z na oczach kilkudziesięciu tysięcy osób opuszczali scenę po podstawionych wielkich drabinach - takiego widoku nikt się nie spodziewał" – czytamy w Gala.pl.


Całą sytuację widać na nagraniu:
Ale ogólna atmosfera podczas koncertu wyglądała tak, że na koncie TT Beyonce Poland podsumowują: "Dzięki Wam na pewno dobrze zapamiętają Polskę".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...