Chyba ktoś chce wrócić do polityki. Bartłomiej Misiewicz śle pochwały i życzenia dla Jarosława Kaczyńskiego

Bartłomiej Misiewicz chciałby, aby Jarosław Kaczyński rządził partią i Polską jak najdłużej.
Bartłomiej Misiewicz chciałby, aby Jarosław Kaczyński rządził partią i Polską jak najdłużej. Fot. Sławomir Kamiński/Agencja Gazeta
Co prawda Bartłomiej Misiewicz zszedł z pierwszej linii politycznego frontu, jednak co i rusz pojawia się w mediach. Tym razem z pochwałami i życzeniami dla prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.


– Jarosław Kaczyński jest świetnym strategiem, świetnym politykiem i wielkim patriotą. I gdyby nie pan prezes to nie byłoby możliwe przeprowadzanie dobrej zmiany w Polsce i nie byłyby możliwe rządy Zjednoczonej Prawicy. Dobrze, że pod jego rządami mamy możliwość rozwijania Polski – taką laurkę dla prezesa Prawa i Sprawiedliwości w najnowszym "Super Expressie" wystawił Bartłomiej Misiewicz. Były rzecznik Ministerstwa Obrony Narodowej z czasów, gdy jego szefem był Antoni Macierewicz, wierzy też, że mimo problemów zdrowotnych i operacji, Kaczyński normalnie zarządza partią.

– Nie widzę nikogo na miejsce prezesa PiS. Życzę mu zdrowia – mówi Misiewicz . Na pytanie o dalsze kroki po drabinie stopni naukowych, Bartłomiej Misiewicz przyznaje, że będzie kontynuował studia. – Idę teraz na studia magisterskie na uczelni w Toruniu, ale oprócz tego będę robił też studia podyplomowe z bezpieczeństwa. Na razie moim celem jest magisterka – stwierdził. A czy ma plany powrotu do polityki? – Moją pierwszą miłością jest polityka. Stale mnie ona pasjonuje, ale na razie nie planuję powrotu – zaznacza Misiewicz.

Przypomnijmy, niedawno Misiewicz skończył studia i obronił tytuł licencjata. Stało się to w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Praca licencjacka dotyczyła szczytu NATO w Warszawie.

źródło: se.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Węgrzy w Budapeszcie pokazali, co robić, by pokonać Orbana. Lekcja dla rywali PiS
0 0Trump ich zdradził, znaleźli nowego sojusznika. Oto skutki pierwszych dni tureckiej inwazji w Syrii
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Nobel z ekonomii trafił w dobre ręce. Ci ludzie pomogli 5 milionom dzieci
0 0Miały być darmowe podręczniki, a nie ma ich wcale. Tak się zmusza rodziców do płacenia

NIE TYLKO POLITYKA

Sephora 0 0Udział w tym projekcie dużo nam dał". Współzałożycieli TOBO + MALA o programie dla kobiet
Rankomat 0 0Wyprawka dla niemowlaka. Co trzeba kupić i z jakim wydatkiem należy się liczyć?
OPINIA 0 0Koalicja wpadła w identyczną pułapkę, z jaką przez lata walczył PiS
FELIETON 0 0A może czas po prostu przestać płakać i w końcu zrozumieć, że właśnie taka jest Polska: PiS-owska