Wreszcie się udało. Były rzecznik MON Bartłomiej Misiewicz obronił licencjat

Udało się. Bartłomiej Misiewicz obronił licencjat.
Udało się. Bartłomiej Misiewicz obronił licencjat. Fot. Przemek Wierzchowski/Agencja Gazeta
Bartłomiej Misiewicz, rzecznik MON z czasów, gdy szefem resortu był Antoni Macierewicz, skończył studia i obronił tytuł licencjata. Stało się to w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Praca licencjacka dotyczyła szczytu NATO w Warszawie.

Według informacji portalu onet.pl, Bartłomiej Misiewicz napisał pracę na temat organizacji i przebiegu szczytu przywódców państw Sojuszu Północnoatlantyckiego w Warszawie, która nosi tytuł "Szczyt NATO 2016 w Warszawie i jego wpływ na bezpieczeństwo Polski". Uzyskał absolutorium i obronił wspomnianą pracę, co daje mu tytuł licenacjata. Były rzecznik MON ukończył politologię. Źródła Onetu twierdzą, że Misiewicz z obrony zdobył ocenę 4 plus.

Przypomnijmy, wykształcenie Bartłomieja Misiewicza wzbudzało liczne kontrowersje. Byłemu rzecznikowi resortu obrony wielokrotnie wytykano brak wykształcenia wyższego. On sam utrzymywał, że jest w trakcie studiów prawniczych, miało to być "takie normalne prawo". Jak widać, stanęło wreszcie na politologii. Nie wiadomo, czy Misiewicz planuje zdobywać kolejne stopnie naukowe.
źródło: onet.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...