Piotr Fronczewski jest poważnie chory. Odwołano wszystkie jego spektakle

Piotr Fronczewski miał trafić do szpitala ze względu na poważne problemy ze zdrowiem.
Piotr Fronczewski miał trafić do szpitala ze względu na poważne problemy ze zdrowiem. fot. Jacek Marczewski/Agencja Gazeta
Piotr Fronczewski jest ciężko chory i miał trafić do szpitala. Aktor poczuł się gorzej już pod koniec zeszłego tygodnia. Konieczna była pomoc lekarzy. Wszystkie przedstawienia z jego udziałem zostały odwołane. Jak powiedział "Super Expressowi" Michał Żebrowski, dyrektor Teatru 6. piętro, nie wiadomo, kiedy Fronczewski wróci na deski teatru.


– Trzymam za niego kciuki. Wszystkich widzów z serca przepraszamy za odwołane spektakle, bo wiem, że przedstawienia z udziałem pana Piotra są bardzo lubiane i cenione. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia – powiedział Michał Żebrowski "Super Expressowi". Odwołano wszystkie lipcowe spektakle "Słonecznych chłopców" z Fronczewskim i Krzysztofem Kowalewskim w rolach głównych. Martwią się także pracownicy teatru. – Trudno jest powiedzieć, czy wróci do nas nawet jesienią – powiedział "SE" jeden z nich.

W ostatnich latach Piotr Fronczewski zaangażował się w protest przeciwko zmianom w sądownictwie autorstwa partii rządzącej. "Naprawdę nie interesuje Cię polityka? Nie interesuje Cię sprawa niezależności sądów i trybunałów? Uważasz, że polityczne sterowanie sądami i nominowanie sędziów nie ma wpływu na twoje życie" – pytał aktor na facebookowej stronie Wolne Sądy.

źródło: "Super Express"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
NATEMAT EXTRA 0 0“To jakby odbity człowiek”. Tutaj zachowały się ślady krwi powstańców
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Zbiera haki dla Kaczyńskiego? "Newsweek" o tym, skąd taka pozycja Kamińskiego
0 0Matka Brejzy uznała, że dość oszczerstw. Złożyła pozew przeciwko Pereirze
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Rządy PiS nazywała reżimem. Ta Czeszka może napsuć krwi Kaczyńskiemu bardziej niż Timmermans
0 0To po to PiS przerwał posiedzenie Sejmu? Arłukowicz mówi o "handlu"