Krychowiak pokazał, jak odpoczywa po nieudanym mundialu. Zdjęcia robią wrażenie, ale czy są na miejscu?

Na plaży w Miami króluje słońce.
Na plaży w Miami króluje słońce. Fot. instagram.com/celiajaunat
Po męczącym mundialu należy się solidny odpoczynek. Z tego założenia wyszedł Grzegorz Krychowiak, który zaraz po sromotnie przegranych przez reprezentację Polski mistrzostwach świata w Rosji udał się na wakacje. Po zdjęciach można zorientować się, że słońce dopisuje. Ale internautom raczej się nie spodobał jego wypoczynek.

Do mundialowej traumy nie ma co wracać. Każdy pamięta przegraną z Senegalem, upokarzającą katastrofę z Kolumbią czy wygraną co prawda, ale poniżającą odsłonę futbolu w meczu z Japonią. Przez polską piłkę nożną i w ogóle przez Polskę przelały się fale żalu, rozgoryczenia, poczucia porażki i zwyczajnego wkurzenia. Adam Nawałka odszedł z reprezentacji, a w dodatku nie wiadomo, jak będzie wyglądał skład przyszłej kadry.

I w środku tego zamieszania Krychowiak pochwalił się luksusowymi wakacjami. Partnerka Grzegorza Krychowiaka Celia Jaunat wrzuciła kilka zdjęć z wyjazdu.
Para obecnie przebywa na urlopie na amerykańskim wybrzeżu, a dokładnie w Miami. Partnerka piłkarza wrzuciła do sieci swoje zdjęcie w czerwonym, skąpym bikini. Pochwaliła się także fotką rozebranego do kąpielówek Grzegorza Krychowiaka. Patrząc na komentarze, ktoś chyba jednak stracił czujność.

To nie za bardzo spodobało się bowiem kibicom i komentującym, którzy dostrzegli dosyć duży rozdźwięk między mundialowymi wynikami, a sielskimi obrazkami.
I nie ma co się chyba temu dziwić.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...