Osobliwe "zabawy" Krychowiaka i jego dziewczyny na plaży. Tego nie da się odzobaczyć

Grzegorz Krychowiak wraz z partnerką są obecnie na Bahamach.
Grzegorz Krychowiak wraz z partnerką są obecnie na Bahamach. Fot. Screen z Twittera
Grzegorz Krychowiak wraz z Celią Jaunat są obecnie na wakacjach. Najpierw była Floryda, a teraz są Bahamy. To właśnie z tego miejsca partnerka wrzuciła fotorelację na Instagramie, gdzie widać, w jaki sposób "zabawia się" z reprezentatem Polski.

Grzegorz Krychowiak wydaje się w pełni korzystać z wakacji. Na nagraniu opublikowanym przez jego dziewczynę, modelkę Celię Jaunat, widzimy, jak niczego nieświadomy Krychowiak próbuje zrobić babki z piasku.

Jednak partnerka piłkarza postanowiła przerwać mu to zajęcie w dość "oryginalny sposób". "Prezent!" – napisała dziewczyna pod nagraniem. W jaki? Zobaczcie sami:
Reakcja internautów była błyskawiczna. "Jeśli nasz największy bulterier wrzuca do neta filmik, jak mu dziewczyna wsadza palec w dupę, to nie mogliśmy na tych mistrzostwach daleko zajść”, "Nic gorszego chyba nie zobaczę dzisiaj w Internecie" – pisali.


Przypomnijmy, że już w czasie pobytu Krychowiaka na Florydzie, internauci nie pozostawili na nim suchej nitki. "Oni opływają w luksusach, a Polacy na całym świecie wstydzą się za polską reprezentacją" – pisali. Również Robert Lewandowski wraz z rodziną przebywa obecnie na wakacjach w egzotycznym kraju.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...