Polska aktorka chciała się poczuć jak w "Słonecznym patrolu". Wyszło zabawnie

Katarzyna Bujakiewicz nad morzem jako Pamela Anderson.
Katarzyna Bujakiewicz nad morzem jako Pamela Anderson. Fot. Instagram.com / Katarzyna Bujakiewicz
Nie każda gwiazda może się pochwalić tym, że oprócz talentu, ma do siebie dystans. Katarzyna Bujakiewicz zamieściła na Instagramie parosekundowe nagranie znad Bałtyku, które pokazuje, że aktorka potrafi z siebie zażartować. W kąpielowym stroju, z ratowniczą deską kąpielową w dłoni, postanowiła odegrać rolę ze "Słonecznego patrolu". Filmik kończy się - no, powiedzmy - spektakularnie.

"Jaki kraj, taka Pamela"
Przed rokiem powstała komediowa wersja filmowa "Słonecznego Patrolu", która niespecjalnie zawojowała ekrany. Z pewnością film nie przebił popularnością serialu, w którym przez kilkanaście lat grali David Hasselhoff i Pamela Anderson.

I choć wielu osobom nie pasowała "silikonowa" piękność odtwórczyni głównej roli, to - czy się komuś to podoba, czy nie - Pamela Anderson jest i kropka.
Katarzyna Bujakiewicz podczas pobytu w Kołobrzegu postanowiła poczuć się niczym Pamela Anderson. 45-letnia gwiazda wielu filmów i seriali chwyciła za ratowniczą deskę i brzegiem morza ruszyła w pogoń, by nieść pomoc tonącemu, ale... daleko nie pobiegła. Zabawny filmik zamieściła na swoim Instagramie, podsumowując: "Jaki kraj, taka Pamela".
Aktorka z dystansem
Katarzyna Bujakiewicz znana jest z wielu ról, w których wykazywała się dystansem do samej siebie. Tak było choćby w "Listach do M.", gdzie zagrała charakterystyczną rolę "Larwy". Obecnie pracuje m.in. nad filmem "Emisariuszka", gdzie - zmieniając się nie do poznania - wcieliła się w postać Elżbiety Zawackiej, która była kurierką Komendy Głównej Armii Krajowej. Bujakiewicz, jako jedyna spośród piętnastu kandydatek pomyślnie przeszła trening i służyła potem w szeregach Cichociemnych.

Aktorka ma za sobą bardzo krótką przygodę w samorządowej polityce. 4 lata temu została radną sejmiku województwa wielkopolskiego z ramienia komitetu byłego prezydenta Poznania Ryszarda Grobelnego. Po paru tygodniach zrezygnowała z mandatu, ponieważ zorientowała się, iż musiałaby składać oświadczenia majątkowe, w których konieczne byłoby ujawnienie gaż za grę w filmach. Te zaś objęte są tajemnicą kontraktu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...