Chodakowska chce być jak Gessler? Odchudza Polaków, a teraz będzie ich jeszcze karmić

Ewa Chodakowska ma nowy pomysł na biznes. Od 1 września będzie dostępny w Warszawie.
Ewa Chodakowska ma nowy pomysł na biznes. Od 1 września będzie dostępny w Warszawie. Fot. Grzegorz Skowronek / Agencja Gazeta
Trzeba przyznać, że Ewa Chodakowska jest bardzo przedsiębiorczą trenerką fitness. Najpierw były tylko jej ćwiczenia, potem warsztaty, siłownie, diety, batony, stroje kąpielowe, a teraz... catering dietetyczny. O swoim nowym biznesie Chodakowska poinformowała na Facebooku.

Ostatnia afera wokół luksusowych strojów kąpielowych Mission swim, ani bój z Lewandowską o prym w świecie batonów, nie zraziły trenerki fitness do uruchomienia kolejnego biznesu. Tym razem Chodakowska postanowiła otworzyć catering dietetyczny, o czym poinformowała swoich fanów klasycznie za pośrednictwem mediów społecznościowych.

"Kiedyś odpocznę, ale jeszcze nie teraz. Z ogromną dumą i wielką radością przedstawiam Ci mój najnowszy projekt: Be Diet Catering. Z moją dietą Be Diet zrzuciło zbędne kilogramy i zmieniło swoje życie już miliony Polek. Na przestrzeni ostatnich lat wiele razy czytałam Ewka! A może by tak be diet z dostawą do domu..." – napisała na Facebooku.

Chodakowska podchodziła do sprawy jednak z dystansem. Myślała, że do otworzenia cateringu trzeba "zaplecza". Ale po latach udało się jej zrealizować ten pomysł. Teraz trenerka będzie odchudzać Polki i Polaków nie tylko przez ćwiczenia, ale także swoje jedzenie.
Na razie catering będzie funkcjonował tylko w Warszawie. W sprawie konkretów na razie nic nie wiadomo. Chodakowska nie podała ani cen ani zasad zamawiania posiłków. Wiadomo tylko, że catering ma ruszyć od 1 września.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...