Wojciechowska i Kossakowski dostali propozycję od TVN. Przebiją duet Rozenek-Majdan?

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski dostali propozycję od TVN.
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski dostali propozycję od TVN. Fot. Adam Stępień / Agencja Gazeta i facebook.com/przemek.kossakowski
Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska milczą na temat swojego związku. Ten wzbudza jednak ogromne emocje. Nic dziwnego, bo Wojciechowska po dziewięciu latach bycia singielką znalazła wreszcie ukochanego mężczyznę. Jak podaje magazyn "Na Żywo", parą zainteresowała się bardzo duża stacja telewizyjna.

"Na Żywo" informuje, że dyrektor programowy TVN jest zainteresowany nowym duetem, który wzbudza tak ogromne emocje.

– W połowie czerwca spotkał się z podróżnikami i zaproponował im wspólny program, na którego kształt będą mogli mieć duży wpływ – powiedziała magazynowi osoba z TVN. Przypomnijmy, że Kossakowski jest gwiazdą stacji TTV. Obserwuje go na Facebooku niespełna 150 tysięcy osób, podczas gdy Wojciechowska ma aż 1,6 miliona fanów.

Gdyby para zgodziła się na wzięcie udziału w programie, prawdopodobnie oznaczałoby to początek ich wspólnej kariery. Wystarczy wspomnieć, że w wypadku Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana taki przełom nastąpił, gdy zdecydowali się wziąć udział w "Azja Express" TVN, za który otrzymali 500 tys. zł.

Jak wyliczyła Wirtualna Polska, w 2016 roku Majdanowie zarobili ponad milion złotych, ale już w 2017 roku tyle "wyciągnęła" Rozenek z samego Instagrama.

Rok 2018 jest dla nich najlepszym. Sam giełdowy debiut Radosława Majdana zapewnił mu 7 mln zł. Dodajmy, że razem z partnerką wystąpił także w programie "Iron Majdan", za który obydwoje zainkasowali 200 tys. zł.

źródło: "Na Żywo"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
[b] "Jak sąd kapturowy". [/b] Poseł i prawnik PO zdradzają, jak zapadła decyzja w sprawie kłamstwa premiera
WYWIAD

"Jak sąd kapturowy". Poseł i prawnik PO zdradzają, jak zapadła decyzja w sprawie kłamstwa premiera

Roman GiertychRoman Giertych

Oj, ciężko doradzić coś dobrego. Oj, ciężko. Ale trudno coś wymyślimy. A gdyby tak powiedzieć, że z Trumpem bawiliście się, kto pierwszy podpisze? Pan mu powiedział, że jest Pan mistrzem szybkiego podpisu, a on nie chciał dać wiary.

[b]Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. [/b] "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"