George Clooney w szpitalu. Słynny aktor uległ wypadkowi we Włoszech

George Clooney zderzył się z autem we Włoszech.
George Clooney zderzył się z autem we Włoszech. Fot. Screen z Facebooka / George Clooney
Jeden z najpopularniejszych hollywoodzkich aktorów uległ wypadkowi we Włoszech. Skuter kierowany przez George’a Clooneya zderzył się z samochodem. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Clooney przebywa ostatnio wraz z żoną i dziećmi na Sardynii, gdzie kręci zdjęcia do serialu "Paragraf 22", opartego na cenionej powieści Josepha Hellera. Według niektórych źródeł, we wtorek rano aktor właśnie miał jechać na plan zdjęciowy, gdy doszło do wypadku.

Kierowca w mercedesie miał rzekomo zmienić kierunek, co doprowadziło do zderzenia ze skuterem Clooneya. Aktor wylądował na przedniej szybie auta, tłukąc ją. Gdy przyjechała karetka, medycy stwierdzili u niego uraz miednicy i kilka zadraśnięć na rękach i nogach.
Gwiazdora szybko przewieziono do szpitala im. Jana Pawła II na Sardynii. Jak podaje "Daily Mail", długo w nim nie zabawił, opuszczając szpital wraz z żoną Amal.

George Clonney w Sardynii zjawił się pod koniec czerwca. Media szybko wyłapały, jak aktor wraz z żoną podróżuje skuterem po wyspie. We wspomnianym serialu "Paragraf 22" nie gra nie tylko główną rolę, ale jest także reżyserem oraz producentem. Media już wcześniej


źródło: lanuovasardegna.it, dailymail.co.uk
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...