Kolejne znane nazwisko znika z Polsatu! "Nie liczy się prawda, tylko biznes"

Beata Grabarczyk po 16 latach pracy w Polsacie żegna się ze stacją.
Beata Grabarczyk po 16 latach pracy w Polsacie żegna się ze stacją. Fot. YouTube / Vikingtjs
Po 16 latach pracy w Polsacie ze stacją żegna się Beata Grabarczyk. Dziennikarka w rozmowie z Wirtualnymi Mediami poinformowała, że całkowicie rezygnuje z pracy w zawodzie. – W tej chwili nie liczy się prawda, a tylko biznes – powiedziała portalowi Grabarczyk.

– Polsat po prostu zwolnił mnie z pracy, ponieważ nie przyjęłam zaproponowanych warunków. Trudno to nazwać negocjacjami, nikt de facto z władz spółki z nami nie rozmawiał. Zostaliśmy zwolnieni z obowiązku świadczenia pracy w maju, a później padła propozycja przejścia do agencji tworzonej przez Henryka Sobierajskiego – opisuje Grabarczyk.

Była szefowa anteny Polsat News 2 dodaje, że odeszła ze stacji za porozumieniem stron.

Grabarczyk była reporterką i prezenterką "Wydarzeń", a także prowadziła program "To był dzień" w Polsat News. Później została szefową Polsat News 2. Wcześniej pracowała między innymi dla Polskiego Radia, Radia ZET i RMF FM.

Zmiany w Polsacie
To już kolejne odejście z Polsatu w ostatnim czasie. Niedawno z widzami pożegnała się Beata Lubecka, która pracowała w Polsacie 10 lat. Co więcej, po czterech latach emisji z telewizji zniknął program "Prawy do Lewego. Lewy do Prawego". Podczas jego emitowania Mariusz Ziomecki i Witold Jurasz rozmawiali z zaproszonymi gośćmi na tematy społeczne i cywilizacyjne.

Dodajmy, że do Polsatu z TVN przechodzi Bogdan Rymanowski.

źródło: Wirtualne Media
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...