Spot z chorwackimi piłkarzami robi furorę w sieci! Niesamowity efekt pokonania Anglików

Spot z udziałem kluczowych chorwackich piłkarzy zrobił furorę.
Spot z udziałem kluczowych chorwackich piłkarzy zrobił furorę. Fot. mat. prasowe
Chorwacja pokazała się od najlepszej strony na mundialu! Po znakomitych wynikach i trafieniu do finału kraj ogromnie zyskał – i to nie tylko pod kątem turystycznym, ale i w skali całego państwa. Wszystkie oczy są teraz zwrócone w stronę Chorwacji, która po raz pierwszy zaszła tak daleko w piłce nożnej.

Nie dziwi więc, że Chorwacja promuje się, wykorzystując wizerunki piłkarzy. Przygotowano między innymi spot z udziałem najważniejszych chorwackich zawodników. Został on ciepło przyjęty zarówno w czasie, jak i po meczu Chorwacji z Anglią. Internetowa strona Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej zanotowała wzrost wejść o 250 proc. w stosunku do tego samego okresu jeszcze sprzed roku.
Po ostatnim zwycięstwie reprezentacji Chorwacji i wejściu do finału mistrzostw świata ranking odsłon spotu wzrósł o 161 proc. Sam spot podczas i po meczu osiągnął rezultat 74.000 wyświetleń.

Na filmie widzimy, jak piłkarze zachęcają do wizyty w Chorwacji. Opowiadają o miejscach, które możemy odwiedzić, rekomendują tamtejsze jedzenie i tak dalej. W tle słyszymy radosną muzykę, a wszystko uzupełniają zdjęcia przepięknego kraju.

Przypomnijmy, że Chorwacja po raz pierwszy zagra w finale mistrzostw świata. Mimo że początkowo chorwacka drużyna przegrywała z Anglią i wyglądała na bezradną, ostatecznie wygrała z trudnym rywalem 2:1. Polecamy naszą relację z tego niezwykle emocjonujacego meczu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
[b] "Jak sąd kapturowy". [/b] Poseł i prawnik PO zdradzają, jak zapadła decyzja w sprawie kłamstwa premiera
WYWIAD

"Jak sąd kapturowy". Poseł i prawnik PO zdradzają, jak zapadła decyzja w sprawie kłamstwa premiera

Roman GiertychRoman Giertych

Oj, ciężko doradzić coś dobrego. Oj, ciężko. Ale trudno coś wymyślimy. A gdyby tak powiedzieć, że z Trumpem bawiliście się, kto pierwszy podpisze? Pan mu powiedział, że jest Pan mistrzem szybkiego podpisu, a on nie chciał dać wiary.

[b]Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. [/b] "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"