Dziwne zachowanie szefa Komisji Europejskiej. Miał problemy z chodzeniem

Jean-Claude Juncker był wyraźnie niedysponowany podczas szczytu NATO w Brukseli.
Jean-Claude Juncker był wyraźnie niedysponowany podczas szczytu NATO w Brukseli. screen/Twitter
Jean-Claude Juncker ponownie przykuł uwagę odbiegającym od normy zachowaniem. Podczas szczytu NATO w Brukseli zobaczyliśmy szefa Komisji Europejskiej, którego podtrzymywali inni politycy, bo ten nie był w stanie utrzymać równowagi. Widać to na filmie, który jest szeroko udostępniany na Facebooku i Twitterze.

Następnie europejscy politycy pomogli mu zejść ze schodów. Obok szedł Andrzej Duda (wyglądał na bardzo zmęczonego na Wołyniu), którego ta sytuacja wyraźnie śmieszyła, tak jak polityków, którzy pomagali Junckerowi w chodzeniu. Był także między innymi Donald Trump. Szef KE wyraźnie zataczał się i cofał. Pomoc kolegów była niezbędna. Inaczej mógłby po prostu upaść.
Nie pierwsze to tego typu kontrowersyjne zachowanie przewodniczącego Komisji Europejskiej. Pod koniec roku na szczycie UE w Rzymie jego niedyspozycję zauważyło wielu obserwatorów. W internecie była masa komentarzy, że Juncker – zarówno podczas audiencji u papieża Franciszka i w czasie podpisywania Deklaracji Rzymskiej – był po prostu pijany.

Takich przypadków było w przeszłości więcej:
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...