W piątek nowa płyta Taco Hemingwaya. Piosenki krążą już w internecie!

"Cafe Belga" to nowa płyta Taco Hemingwaya.
"Cafe Belga" to nowa płyta Taco Hemingwaya. Instagram/Taco Hemnigway
"Cafe Belga" – bo taki tytuł nosi nowy album, ukaże się równo trzy miesiące po premierze krążka S"OMA 0,5 mg". Jak podał serwis Genius.com, będzie miał swoją premierę... w piątek trzynastego (13 lipca). Na albumie znajdzie się 13 piosenek.

"Personalne i gorzko-nostalgiczne utwory przeplatane są fragmentami audio wywiadu, którego Filip Szcześniak udzielił w Brukseli dziennikarzowi Markowi Fallowi" – czytamy w opisie płyty.

Album, który prawdopodobnie będzie kosztował 49,99 zł, jest siódmym solowym krążkiem w karierze Taco Hemingwaya. Na zachętę tytułowy utwór z płyty.

Oto tracklista albumu "Cafe Belga"

1. - Café Belga 2. - ZTM 3. - Wszystko Na Niby 4. - Reżyseria Kubrick 5. - 2031 6 - Fiji 7. - Abonent jest czasowo niedostępny 8. - Motorola 9. - Modigliani 10. - Adieu 11. - 4 AM in Girona

Naprawdę nazywa się Filip Tadeusz Szcześniak. Do tej pory współpracował z takimi wykonawcami jak Dawid Podsiadło, Sokół czy KęKę. Jego albumy zdobywały już status platynowych (podwójna platyna za nagrany wspólnie z z Quebonafide "Soma 0,5 mg") i złotych płyt. Za jedną z poprzednich płyt "Marmur" artysta dostał nagrodę Fryderyka dla najlepszego albumu hip-hopowego.

źródło: Genius.com
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...