Legenda tenisa kpi z Neymara. Słynny Szwed rzucił się na ziemię podczas meczu

Tenisista Jonas Björkman parodiuje Neymara.
Tenisista Jonas Björkman parodiuje Neymara. Fot. YouTube / Diário do Centro do Mundo
Neymar stał się po udziale w mundialu obiektem kpin. Sportowiec zasłynął bowiem na turnieju z kuriozalnego symulowania fauli. Jego zachowanie doczekało się już kolejnej parodii – najpierw była reklama KFC, a teraz z piłkarza żartuje utytułowany szwedzki tenisista Jonas Björkman.

Australijczyk Todd Woodbridge i Jonas Björkman grali w duecie podczas pokazowego meczu. Woodbridge przypadkiem trafił piłką w plecy partnera. Nie byłoby w tym nic zabawnego, gdyby nie to, że Björkman w pewnym momencie rzucił się na ziemię, kilka razy przeturlał, a następnie wyciągnął rękę "w błagalnym geście".

Dokładnie tak, jak Neymar podczas meczu ze Szwajcarią. Przypomnijmy, że reprezentacja Brazylii odpadła z mundialu po porażce z Belgią w ćwierćfinale 1:2.
Dodajmy, że KFC niedawno zrealizowało reklamę, w której aktor parodiuje symulowany przez Neymara uraz. Ze sportowca zakpił także portugalski Narodowy Instytut Pogotowia Ratunkowego. "75,8 procent połączeń alarmowych pod 112 (również) jest nieuzasadniona" – poinformował instytut w mediach społecznościowy i opatrzył wszystko zdjęciem "faulowanego" Neymara.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...