Polacy powiedzieli, których gwiazd mają dość. Rozenek druga, ale lider jest inny

Tym razem to nie sondaż polityczny. Których gwiazd mamy już dosyć?
Tym razem to nie sondaż polityczny. Których gwiazd mamy już dosyć? Fot. instagram.com/m_rozenek
Tym razem to nie jest sondaż poparcia dla partii politycznych. "Super Express" postanowił zbadać, jakich gwiazd i celebrytów mamy już dosyć. I które twarze na okładach magazynów i ekranach telewizorów zwyczajnie nam się znudziły. Wyniki mogą zaskakiwać.

Badanie przeprowadził Instytut Badań Pollster. Ankieterzy zapytali 1094 osoby o to, "której gwiazdy telewizyjnej mają już najbardziej dość". Na najniższym stopniu podium tego niechlubnego zestawienia znalazł się Kuba Wojewódzki, którego "dość" ma 14 procent badanych.

Na drugim miejscu znalazła się Małgorzata Rozenek. Tej celebrytki na ekranach nie chciałoby już widzieć 16 proc. ankietowanych. Jednak na pierwszym miejscu jest... małżeństwo Anny i Roberta Lewandowskich. Ich obecność drażni 18 proc. pytanych.
Dość Radosława Majdana, oraz Basi Kurdej-Szatan ma 5 procent pytanych. Inną aktorką, której "jest za dużo" jest Małgorzata Kożuchowska – na nią wskazało 4 procent uczestników badania. Są jednak poważne obawy, że sondaż ten nic nie wskóra i najbardziej irytujących gwiazd nie będzie wcale mniej na ekranach telewizorów i w tabloidach.

źródło: se.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...