Poważny wypadek we Wrocławiu. Tramwaj zderzył się z ciężarówką, jest wielu poszkodowanych

Wypadek z udziałem tramwaju we Wrocławiu.
Wypadek z udziałem tramwaju we Wrocławiu. Fot. screen ze strony tvp.info
Groźny wypadek we Wrocławiu. Z tramwajem zderzyła się ciężarówka. Kilkanaście osób jest poszkodowanych. W mieście są spore utrudnienia w ruchu.

Do zderzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Żmigrodzkiej z Kasprowicza we Wrocławiu. Zderzyły się tramwaj z samochodem ciężarowym. Jak podaje MPK Wrocław, po wypadku są duże utrudnienia w ruchu. Występują one zarówno w ruchu kołowym jaki i komunikacji miejskiej.
W skutek uderzenia pierwszy wagon wypadł z torów i później zaczął się palić. Dwanaście osób zostało poszkodowanych. Zostali oni przewiezieni do szpitala.

Trwa policyjne dochodzenie. Jednak już teraz wiadomo, że to kierowca samochodu ciężarowego nie ustąpił pierwszeństwa tramwajowi. Prawdopodobnie pomylił się na skrzyżowaniu i zjechał w lewo nie z tego pasa, co powinien.

Lepiej nie zapuszczać się w tamte rejony miasta. Już teraz tworzą się tam bardzo duże korki. W tej chwili trwa usuwanie ciężarówki oraz tramwaju przez służby techniczne. Nie wiadomo, kiedy uda się przywrócić tam normalny ruch.

źródło: gazetawroclawska.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
WOJCIECH SADURSKIWOJCIECH SADURSKI

"Oskarżenie przez TVPiS jest potężnym przyznaniem się do bezradności argumentacyjnej...". Jak podały media, znalazłem się w znakomitym gronie osób, które TVPiS zamierza ścigać karnie za opinie, dotyczące związku między uprawianą przez tę telewizję propagandą a stworzeniem atmosfery, sprzyjającej mordowi w Gdańsku...

"Jesteście wypier****". [b]Dziennikarz opowiada nam, jak wygląda praca w TVP[/b]
POLECAMY

"Jesteście wypier****". Dziennikarz opowiada nam, jak wygląda praca w TVP

[b]Owsiak nie puści tego płazem TVP. [/b]"Przez dwa lata to były programy nienawiści"

Owsiak nie puści tego płazem TVP. "Przez dwa lata to były programy nienawiści"