"Szczęka przy podłodze". Andrzej Bargiel opublikował całe nagranie zjazdu z K2

W sieci pojawił się film ze zjazdu Andrzeja Bargiela z K2.
W sieci pojawił się film ze zjazdu Andrzeja Bargiela z K2. Fot. screen z youtube.com/Andrzej Bargiel
O niesamowitym wyczynie Andrzeja Bargiela, który na nartach zjechał z K2, od kilku dni mówi cały świat. Teraz w sieci pojawiło się nagranie z całego zjazdu z tego niebezpiecznego ośmiotysięcznika. To, co się tam stało, może zapierać dech w piersiach.

Przypomnijmy, w niedzielę, Andrzej Bargiel wspiął się na K2, by potem jako pierwszy człowiek na świecie zjechać z niej na nartach. Wyczyn Polaka został uwieczniony na nagraniu za pomocą drona. Himalaiści i wyczynowcy z całego świata są pod wrażeniem wyprawy. A w sieci pojawiło się właśnie nagranie z całego zjazdu Bargiela.
"Troszkę wygląda to na zjazd z Kasprowego, Jędrek na 8611m oddycha jak ja na Rysach, Bartek dronem powyżej szczytu, a potem zjeżdża sobie jak gdyby nigdy nic, co za Kozak, Jędrek SZACUN"; "Wspaniały film. Brat przy pomocy drona też dokonał przełomu. Teraz wyprawy zaczną wyglądać inaczej" - czytamy w komentarzach.

Na to, że podobne wyprawy będą od tej pory wyglądać inaczej, są bardzo duże szanse i coraz częściej będziemy mogli oglądać górskie wyprawy z takiej perspektywy. W zupełnie innej niż do tej pory jakości.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...