Zaskakująca zmiana zdania w sprawie trenera. Chaotyczne decyzje w Legii Warszawa

Dean Klafurić nie jest już trenerem Legii Warszawa.
Dean Klafurić nie jest już trenerem Legii Warszawa. fot. Kuba Atys/Agencja Gazeta
Dean Klafurić został zwolniony z Legii Warszawa. To efekt beznadziejnej postawy warszawskiej drużyny w dwumeczu ze słowackim Spartakiem Trnawa. Warszawianie po – zwłaszcza kompromitującym meczu w Warszawie – pożegnali się z rozgrywkami Ligi Mistrzów już w drugiej rundzie kwalifikacyjnej.


O rozwiązaniu umowy z Klafuriciem poinformowała Legia Warszawa w oficjalnym komunikacie.

Dean Klafurić przestał pełnić obowiązki trenera pierwszej drużyny Legii Warszawa.

Opublikowany przez Legia Warszawa Środa, 1 sierpnia 2018
I nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jeszcze późnym wtorkowym wieczorem słyszeliśmy z ust prezesa Legii Warszawa coś zupełnie innego. Dariusz Mioduski w pomeczowej wypowiedzi dla TVP Sport powiedział bowiem, że Klafurić zostaje, bo drużynie potrzebna jest stabilizacja.

Przypomnijmy, Legia Warszawa przegrała mecz o Superpuchar Polski. w pierwszym spotkaniu z mistrzem Słowacji uległa na Łazienkowskiej 0:2. Paradoksalnie w rewanżu na Słowacji miała szansę na awans, ale dwóch jej zawodników – szczególnie Vesović wykazał się dziwnym brakiem koncentracji – dostało czerwone kartki i warszawianie kończyli mecz w dziewiątkę.

Mecz w Trnawie przejdzie do historii z jeszcze jednego powodu. Zawodnicy Legii, którzy występowali na boisku w białych trykotach, mieli na nich ślady szmaragdowej zieleni. Bo okazało się, że trawa na boisku Spartaka... została pomalowana.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Pisał o "tęczowej zarazie". Stał się męczennikiem na prawicy
0 0Dlaczego wierzę Jarosławowi Kaczyńskiemu