Gwiazda TVN przeżyła trzęsienie ziemi w Indonezji. Co najmniej 4 Polaków uwięzionych na wyspie Lombok

Daria Ładocha przeżyła w Indonezji trzęsienie ziemi.
Daria Ładocha przeżyła w Indonezji trzęsienie ziemi. Fot. instagram.com/darialadocha
Gwiazda TVN Daria Ładocha wyjechała z rodziną na wakacje do Indonezji. Nie był to jednak spokojny wypoczynek. Trenerka kulinarna była zmuszona do ewakuacji wraz z dziećmi przez trzęsienie ziemi. O wszystkim powiadomiła na Instagramie.

Ładocha zrelacjonowała wszystko na swoim InstaStory. "Nic nam się nie stało. Musieliśmy trochę uciekać, ale na szczęście wszystko wróciło do normy. Na wyspie Lombok już teraz 82 osoby zginęły, 500 rannych w szpitalach. Na Lomboku podstawiają kolejne samoloty, aby ludzie, którzy tam są, mogli opuścić wyspę" – przekazała informację fanom.

"Uciekanie w środku nocy z dwójką dzieci bez butów, bez bagażu, bez paszportu, nawet bez koszulki to naprawdę wielkie przeżycie, ale to daje do myślenia, że w życiu liczą się tylko chwile" – dodała Ładocha.

Media podają, że w wyniku trzęsienia zginęło dotychczas 98 osób.
RMF podaje, że na wyspie Lombok uwięzionych jest co najmniej 4 Polaków. "Polskiej rodzinie nic się nie stało, ale przez najbliższe 48 godzin, nie mają szans na opuszczenie tego niebezpiecznego miejsca" – relacjonuje RMF FM. Polska turystka opowiadała stacji: "Była wielka panika, wielka obawa, że nadciąga tsunami. Była totalna dezorientacja. Łapaliśmy tylko najpotrzebniejsze rzeczy, weszliśmy na najwyższy punkt w miejscu, w którym byliśmy".

Obserwuj nas na Instagramie. Codziennie nowe Instastory! Czytaj więcej

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...