Beata Tadla pokazała syna. Fani zachwyceni przystojnym 17-latkiem

Beata Tadla pojechała z synem na wakacje na Kubę.
Beata Tadla pojechała z synem na wakacje na Kubę. Fot. Screen z Facebooka / Beata Tadla
Dziennikarka Beata Tadla po ciężkich ostatnich miesiącach zasłużyła sobie na odpoczynek, stąd wraz z synem udała się na wakacje na Kubę. Internautki bardzo szybko pochlebnie wypowiedziały się o 17-letnim Janie.


Beata Tadla od kilku dobrych miesięcy łączona jest zarówno z wygraną w "Tańcu z gwiazdami", jak i głośnym rozstaniem z prezenterem pogody – Jarosławem Kretem. Jednak najnowsze publikacje w mediach społecznościowych dziennikarki wskazują, że czas smutków może być już za nią.

"Przedostatni dzień na Kubie. Rejs na dziewiczą wyspę" – napisała pod zdjęciem, na którym pozuje wraz z synem Janem Kietlińskim. Nastolatek jest owocem małżeństwa Tadli z dziennikarzem Radosławem Kietlińskim, szefem informacji kanału Polsat News. Para rozwiodła się w styczniu 2014 roku.
Fani pod zdjęciem mocno skomplementowali syna dziennikarki. "Ależ ten Jasiek przystojny!", "no no przystojniaczek" – można przeczytać. Bardzo ciepło wyrazili się także o samej Tadli: "Gorąca kobitka z Pani", "Jest Pani cudowna i jak zwykle zjawiskowa".

Związek z Kretem
Przypomnijmy, że od 2013 do początku 2018 roku Beata Tadla była w związku z Jarosławem Kretem. Uznawano ich za jedną z najbardziej spektakularnych par showbiznesu. Do rozstania doszło w dość nieoczekiwanych okolicznościach. W rozmowie z dziennikarzami "Faktu" podczas treningu do "Tańca z gwiazdami", Jarosław Kret zasugerował, że para nie jest już razem.


Od tamtej pory mnóstwo miejsca poświęcono całej sytuacji. Wszyscy współczuli Tadli i wylała się fala hejtu na Kreta. Pogodynek miał nawet zażądać od niej pierścionka zaręczynowego, którego dziennikarka zresztą nie zamierzała sobie zostawiać.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...