Doda z mężem chcą ekranizować "Dziewczyny z Dubaju". Mają jednak silną konkurencję

Doda wraz z mężem chcą nakręcić film w oparciu o "Dziewczyny z Dubaju" Piotra Krysiaka.
Doda wraz z mężem chcą nakręcić film w oparciu o "Dziewczyny z Dubaju" Piotra Krysiaka. Fot. instagram.com/dodaqueen
Dorota "Doda" Rabczewska-Stępień ma w planach wraz z mężem wyprodukowanie filmu na podstawie "Dziewczyn z Dubaju" Piotra Krysiaka. Od dłuższego czasu trwają rozmowy z autorem kontrowersyjnej pozycji.

"Dorota i Emil są mocno zainteresowani scenariuszem na podstawie książki "Dziewczyny z Dubaju". Ona chce zrobić mocne kino, które zszokuje, pokazać pazur, pójść nawet o krok dalej niż drukowana publikacja. On z kolei z doświadczenia wie, że to może być finansowy sukces" – donosi słynny plotkarski portal Pudelek.pl.

Serwis zdradza, że rozmowy na temat ekranizacji "Dziewczyn z Dubaju" trwają niemal od ich wydania – i wciąż się nie zakończyły. O prawa do scenariusza walczy także jedna z telewizji, która planuje stworzenie serialu paradokumentalnego.

Przypomnijmy, że Doda zagrała w "Pitbullu. Ostatnim psie" (2018) Władysława Pasikowskiego. Co więcej, wokalistka i jej mąż Emil Stępień byli producentami filmu. Dlatego nic dziwnego, że zainteresowali się książką Piotra Krysiaka, która wywołała ogromne zainteresowanie i wzbudziła kontrowersje.

Książka Piotra Krysiaka
Piotr Krysiak to dziennikarz śledczy, który w "Dziewczynach z Dubaju" wraca do głośnej sprawy z 2015 roku. W tamtym czasie media szeroko opisywały "dubajską seksaferę". Wyszło na jaw, że również polskie modelki podróżowały do Dubaju, by w zamian za duże pieniądze zaspokajać seksualnie szejków.


Autor pracował kilka lat nad książką – korzystał głównie z sądowych akt, ale i kontaktował się z kobietami, które oferowały szejkom seks za duże wynagrodzenia finansowe.

źródło: Pudelek

Obserwuj nas na Instagramie. Codziennie nowe Instastory! Czytaj więcej

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...