Nieznany wątek z życia Chucka Norrisa. Po wielu latach dowiedział się o tym, że ma córkę

Nieznany fakt z życia Chucka Norrisa.
Nieznany fakt z życia Chucka Norrisa. Fot. screen z youtube.com/watchmojo.com
Chuck Norris to prawdziwa legenda. Znany gwiazdor ma jednak ogromny sekret, który ukrywał niemal przez 30 lat. A chodzi o jego nieślubną córkę Dinę, o której istnieniu dowiedział się wile lat po jej narodzinach.

Chuck Norris znany jest przede wszystkim z roli nieustraszonego Strażnika Teksasu, choć praktycznie wszystkie jego filmowe role opierały się na odwadze i niespotykanych umiejętnościach walki wręcz. Co prawda, w filmach już nie występuje, ale regularnie jest bohaterem wielu memów. Zagrał także w reklamie pewnego banku.

W punkcie kulminacyjnym kariery, 51-letni wówczas Norris, dostał list od nieznajomej kobiety, w którym 27-latka o imieniu Dianna twierdziła, że Chuck jest jej ojcem, o czym opowiedział w telewizji.

Dziewczyna przez większą część swojego dzieciństwa nie zdawała sobie sprawy, kto jest jej ojcem. Dopiero mając 16 lat podsłuchała rozmowę swojej matki i jej przyjaciółki. Prawda wyszła wtedy na jaw.

Norris, jako zagorzały katolik, natychmiast poczuł potrzebę naprawienia relacji z matką córki Johanną i samą Dianną. Od razu ustalili datę spotkania.

– Nie potrzebowałem testów DNA ani krwi, podszedłem do niej, objąłem ją i oboje zaczęliśmy płakać. W tej chwili poczułem, jakbym znał ją przez całe życie – opowiadał w telewizyjnym show.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
WOJCIECH SADURSKIWOJCIECH SADURSKI

"Oskarżenie przez TVPiS jest potężnym przyznaniem się do bezradności argumentacyjnej...". Jak podały media, znalazłem się w znakomitym gronie osób, które TVPiS zamierza ścigać karnie za opinie, dotyczące związku między uprawianą przez tę telewizję propagandą a stworzeniem atmosfery, sprzyjającej mordowi w Gdańsku...

"Jesteście wypier****". [b]Dziennikarz opowiada nam, jak wygląda praca w TVP[/b]
POLECAMY

"Jesteście wypier****". Dziennikarz opowiada nam, jak wygląda praca w TVP

[b]Owsiak nie puści tego płazem TVP. [/b]"Przez dwa lata to były programy nienawiści"

Owsiak nie puści tego płazem TVP. "Przez dwa lata to były programy nienawiści"