Ocalała tylko 10-letnia dziewczynka. Nie żyją jej rodzice i brat. Straszna tragedia pod Nowym Sączem

W wypadku pod Nowym Sączem zginęło małżeństwo i ich 7-letni syn.
W wypadku pod Nowym Sączem zginęło małżeństwo i ich 7-letni syn. Fot. Kadr z kanału YouTube Gorlice112.pl
Do wypadku doszło w środę 8 sierpnia około godz. 14. Zderzyły się trzy samochody osobowe i cysterna z mlekiem. W wyniku karambolu zginęło małżeństwo z dzieckiem.

Małżeństwo z wsi Lipnica Wielka podróżowało Volskwagenem Passatem. Zginęła praktycznie cała rodzina, 33-letni ojciec, 32-letnia matka oraz ich 7-letni syn. Przeżyła jedynie 10-letnia córka, która została zabrana do szpitala. Wymiar tragedii podnosi fakt, że zmarła kobieta była w zaawansowanej ciąży, podaje portal Gorlice112.pl.
– Według wstępnych ustaleń policjantów, kierujący samochodem ciężarowym marki Man służącym do przewozu mleka, z nieustalonych na tą chwilę przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu gdzie najpierw doszło do zderzenia z samochodem marki Nissan – mówiła portalowi Gorlice112.pl Katarzyna Cisło z KWP w Krakowie. – Następnie cysterna uderzyła w samochód VW Passat, którym jechała zmarła rodzina – dodaje.

Bilans ofiar może się jeszcze zmienić. Ostatnim samochodem, który brał udział w karambolu był Opel. Jego kierowca wjechał autem w cysternę. Walczy o życie w szpitalu.

We wtorek Sąd Rejonowy w Piasecznie skazał znanego dziennikarza Piotra N. na karę grzywny, wypłatę nawiązki dla poszkodowanej i zwrot kosztów procesu. Dziennikarz w październiku zeszłego roku prowadził samochód bez uprawnień i potrącił starszą kobietę na przejściu dla pieszych. Wyrok jest nieprawomocny.

Obserwuj nas na Instagramie. Codziennie nowe Instastory! Czytaj więcej

źródło: Gorlice112.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...