W Polsce zaroi się od koszulek z konstytucją. Arłukowicz promuje nową akcję

Zaczęło się od "ubrania" pomnika Lecha Kaczyńskiego. Teraz koszulki z napisem "konstytucja" będą też dostępne w formie naklejki na samochód.
Zaczęło się od "ubrania" pomnika Lecha Kaczyńskiego. Teraz koszulki z napisem "konstytucja" będą też dostępne w formie naklejki na samochód. Fot. facebook.com/pg/KomitetObronyDemokracji
Koszulki z napisem "Konstytucja" wieszane na pomnikach powoli stają się symbolem oporu przeciwko łamaniu prawa przez rząd PiS. Policja łapie sprawców, prokuratura zastanawia się, jakie postawić zarzuty, a tymczasem Bartosz Arłukowicz z PO już startuje z nową akcją. Teraz koszulki będą na samochodach.

W czasach PRL milicjanci łapali na mieście młodzież chodzącą w kurtkach morro i w pomarańczowych czapkach. Można było zostać ukaranym grzywną lub nawet stanąć przed sądem za namalowanie na ścianie krasnoludka. W czasach "dobrej zmiany" symbolem oporu przeciwko rządom PiS stają się koszulki z napisem "Konstytucja".
Wiszą wszędzie, opozycja zapamiętale od kilku dni ubiera w koszulki wszystkie pomniki w Polsce. Zaczęło się oczywiście od pomnika Lecha Kaczyńskiego. Za ubranie pomnika w koszulkę można mieć problemy. Policja zapamiętale wyłapuje winowajców, a prokuratura zastanawia się, jakie postawić zarzuty.
Tymczasem Bartosz Arłukowicz za pośrednictwem Twittera postanowił rozpropagować nową wersję tej akcji. Teraz każdy może sobie nakleić na samochodzie naklejkę w kształcie koszulki z napisem "Konstytucja". Co więcej, Arłukowicz zapewnia, że pierwsze 100 osób dostanie naklejkę gratis.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...