Wymowne "show" Kuby Wojewódzkiego. Na konferencji TVN oddał hołd Korze

Kuba Wojewódzki znów miał mocne wejście na konferencji ramówkowej. Tym razem oddał hołd zmarłej Korze.
Kuba Wojewódzki znów miał mocne wejście na konferencji ramówkowej. Tym razem oddał hołd zmarłej Korze. Fot. Filip Klimaszewski / Agencja Gazeta
Kuba Wojewódzki przyzwyczaił widzów TVN do tego, że ma mocne wejścia na konferencje ramówkowe. Tym razem obyło się bez orkiestry dętej, jak to bywało. W tle słychać było piosenkę, która sprawiła, że to nie on był tym razem najważniejszy. Był to bowiem "Krakowski Splin" zmarłej niedawno Kory.

Konferencja ramówkowa to impreza, której celem jest przedstawienie ramówki TVN. Konferencje odbywają się dwa razy do roku. Podczas prezentacji ramówki na wiosnę Kuba Wojewódzki wszedł na scenę w towarzystwie orkiestry dętej i dwóch hostess. Przy okazji prezentacji ramówki jesiennej miał równie mocne wejście, ale w nieco innym stylu.

Tym razem zamiast orkiestry dętej słychać było grających na skrzypcach. Utwór? Bynajmniej nie przypadkowy, wszyscy zaproszeni goście usłyszeli "Krakowski Splin" Kory. Bez większej przesady i ocierania się o patos można powiedzieć, że Kuba Wojewódzki w tej sposób oddał piękny hołd zmarłej kilka dni temu piosenkarce.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...