Robert Janowski odchodzi z "Jaka to melodia?". Program ma mieć nową formułę

Robert Janowski ma w kieszeni jeszcze 10 nagranych odcinków "Jaka to melodia". A potem pożegna się z widzami.
Robert Janowski ma w kieszeni jeszcze 10 nagranych odcinków "Jaka to melodia". A potem pożegna się z widzami. Fot. Łukasz Antczak / Agencja Gazeta
Przez 21 lat Robert Janowski był prowadzącym teleturniej "Jaka to melodia?" w TVP. Aż prezes Jacek Kurski uznał, że czas odświeżyć formułę programu. I szykuje nową odsłonę, ale już bez Janowskiego.

Najpierw sam Janowski był zdziwiony medialnymi doniesieniami o tym, że po 21 latach żegna się z teleturniejem "Jaka to melodia?". W końcu jednak spotkał się z prezesem TVP, Jackiem Kurskim.
A ten zapowiedział, że czas na zmiany. Program ma mieć nową formułę. I zabrakło w niej miejsca dla Janowskiego. Sam prowadzący wielokrotnie zaznaczał, że nie miał zamiaru żegnać się z programem, to najwyraźniej jednak nie doszedł z Kurskim do porozumienia.

Jak informuje "Super Express", to Janowski miał odmówić podpisania umowy. "Do tej pory showman był związany z zewnętrzną firmą produkującą teleturniej dla TVP. Okazuje się, że wokół prowadzącego przez lata zbudowano zamknięty krąg ludzi, którzy regularnie występowali w programie i znali piosenki na pamięć" – podaje dziennik.

Janowskiego zobaczymy jeszcze w roli prowadzącego "Jaka to melodia?". Nagranych jest jeszcze 10 odcinków, które zostaną wyemitowane. A później? – Jeszcze widzimy się na chwilę, moi drodzy. Dopiero potem się z Wami pożegnam" – zapowiedział Janowski na Facebooku.


źródło: "Super Express"; Plejada.pl

Obserwuj nas na Instagramie. Codziennie nowe Instastory! Czytaj więcej

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...