Bezmyślne zachowanie Lewandowskiej za kierownicą? Przesłała fanom film

Anna Lewandowska prowadziąc samochód nagrywała film.
Anna Lewandowska prowadziąc samochód nagrywała film. fot. Instagram/Anna Lewandowska
Anna Lewandowska ma 1,9 mln obserwujących na Instagramie. Dla wielu z nich jest idolką, na wiele osób ma duży wpływ. Często motywuje innych, na przykład do zdrowego odżywiania. Tym razem żona Roberta Lewandowskiego pozwoliła sobie na chwilę luzu. Ale jej zachowanie wielu osobom wydało się nieodpowiedzialne.

O tym, że korzystanie z telefonu podczas jazdy jest niebezpieczne napisano mnóstwo. Naprzeciw bezpieczeństwu na drodze wychodzą też takie aplikacje jak Snapchat, który – podczas zbyt szybkiej jazdy ostrzega – "nie snapuj, gdy prowadzisz".

Nie zastosowała się do tego Anna Lewandowska, która tak bardzo cieszyła się padającym deszczem, że poświęciła tej radości kilka filmów. "Nareszcie pada deszcz! Te upały, upały no i w końcu" – filmowała uśmiechniętą samą siebie, idąc ulicą.

Na kolejnym filmie podczas prowadzenia samochodu tańczyła za kierownicą do piosenki Rudimental "These Days". "Aż buzia sama się śmieje. Też tak macie? Deszcz" – skomentowała. Warto podkreślić, że korzystanie z telefonu podczas prowadzenia auta jest zabronione.

Obserwuj nas na Instagramie. Codziennie nowe Instastory! Czytaj więcej

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...