Narodowiec z "zakazem pedałowania" na spotkaniu z Biedroniem. Mistrzowska reakcja polityka

Zaskakujący finał spotkania narodowca w koszulce z "zakazem pedałowania" z Robertem Biedroniem.
Zaskakujący finał spotkania narodowca w koszulce z "zakazem pedałowania" z Robertem Biedroniem. Fot. Grzegorz Bukała / Agencja Gazeta
Co tu kryć – Robert Biedroń zwyczajnie rozbroił narodowca. Ten na spotkanie z prezydentem Słupska przyszedł w bojowym nastroju w koszulce z tzw. zakazem pedałowania. Skończyło się zaś na tym, że homofob z uśmiechem zapozował do wspólnego zdjęcia z najbardziej popularnym politykiem, który od lat otwarcie mówi o swojej homoseksualnej orientacji.


"Mistrz! Jesteśmy pod wrażeniem" – tak na swoim profilu na Facebooku piszą "Dziewuchy Węgorzewo". To one zamieściły w internecie nagranie dokumentujące fragment spotkania Roberta Biedronia z mieszkańcami Ełku. Na rozmowę z prezydentem Słupska przyszedł m.in. homofob w prowokacyjnej koszulce z "zakazem pedałowania". Biedroń jednak sprowokować się nie dał.

Prezydent Słupska zachował się z klasą i z humorem. Nie wdał się w pyskówkę z homofobem, lecz zaprosił go do wspólnego zdjęcia. Efekt? Narodowiec i jego kolega byli kompletnie rozbrojeni. Jeden z radosnym uśmiechem ustawił się do fotki z homoseksualnym politykiem, drugi w podskokach przybiegł, by zrobić zdjęcie. A Biedroń? Rzucił jeszcze hasło: "Łączy nas Polska!".
Robert Biedroń do narodowców z "zakazem pedałowania": łączy nas Polska. Mistrz!

Robert Biedroń do narodowców z "zakazem pedałowania": - Chcecie mnie obrazić? Dlaczego? To się nie uda. Chodź, zrobimy sobie selfie. Łączy nas Polska! Mistrz! Filmik ze spotkania w Ełku, 16 sierpnia 2018 r. Jesteśmy pod wrażeniem. Dziewuchy Węgorzewo #RobertBiedroń #solidarnośćnasząbronią #łączynasPolska

Opublikowany przez Dziewuchy Węgorzewo Piątek, 17 sierpnia 2018
Robert Biedroń od dłuższego czasu spotyka się z mieszkańcami wielu miast. Pojawiły się doniesienia, iż polityk rezygnuje ze startu w wyborach samorządowych w Słupsku i zakłada nowy polityczny projekt "Kocham Polskę". On sam zdementował te informacje – stwierdził, że decyzji ws. ubiegania się o reelekcję w Słupsku, a także o powrocie do ogólnopolskiej polityki, jeszcze nie podjął.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0"Lodowiec cofnął się o 2 kilometry". Polak na własne oczy widział, co w Arktyce zrobiła zmiana klimatu
0 0Widać dym z kosmosu. Tak płoną lasy w Amazonii i na Syberii. To NIE JEST lokalny problem
0 0Jak ministerstwo mogło płacić za usługi trolli? Detektyw ujawnia możliwe scenariusze
0 0"Dowiemy się, kto stoi za @KastaWatch". Te profile na Twitterze rozkręcały kampanię hejtu