"Kolory sodomitów". Są zdjęcia, jak ma wyglądać studio porannego programu TVP Info

To już ostatnie chwile porannego programu TVP Info w dotychczasowej scenografii. Od poniedziałku nastąpią zmiany.
To już ostatnie chwile porannego programu TVP Info w dotychczasowej scenografii. Od poniedziałku nastąpią zmiany. Fot. Facebook.com / Poranek Info w TVP Info
Dobiegają końca wakacje i od poniedziałku TVP startuje z nową ramówką. W TVP Info pojawią się nowe programy, nowe twarze no i nowa scenografia. Szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Jarosław Olechowski ujawnił, jak będzie wyglądać studio "Wstaje Dzień". Opublikowane zdjęcia wywołały wiele emocji. Niektórzy dostrzegli podobieństwa do TVN.


Wiadomo, że w programie pojawi się Anna Popek. Jedna z głównych gwiazd Jacka Kurskiego już teraz zaprasza na poniedziałkowy świt.

Poranek Info w TVP INFO, a w nim "WSTAJE DZIEŃ", czyli lifestyle o poranku. Zapraszam Was od jutra codziennie do TVP Info. Gdzieś tak około 6-tej z rana!

Opublikowany przez Anna Popek Niedziela, 26 sierpnia 2018
Wiadomo też, że zmieni się nazwa. To już nie będzie "Poranek Info w TVP Info", lecz "Wstaje dzień". Niektórzy już na tym etapie dostrzegają podobieństwa do porannych programów w TVN24 i TVN: "Wstajesz i wiesz" oraz "Dzień dobry TVN".

Podobieństw niektórzy zauważyli więcej, gdy zwrócili uwagę na kolorystykę studia TVP – ma królować delikatny pomarańcz, taki jaki można dostrzec w oprawie "Dzień dobry TVN". Ale jeszcze więcej emocji wzbudziło to, że nazwa programu będzie zapisana w różnych kolorach tęczy.

Zdjęciami nowego studia pochwalił się na Twitterze świeżo upieczony, pełnoprawny dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Jarosław Olechowski.
Pod opublikowanymi zdjęciami padają pytania, czy zmiana scenografii oznacza, iż TVP Info zrezygnuje też z nachalnej prorządowej propagandy. "Grunt abyście w końcu zaczęli przekazywać prawdę" – stwierdza jeden z użytkowników Twittera.


Padają też oceny tego, jak będzie wyglądać studio. "Kolory sodomitów" – pisze jeden z internautów. "LGBT zapanowało w TVP" – żartuje inny.

Obserwuj nas na Instagramie. Codziennie nowe Instastory! Czytaj więcej

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...