Ten serwis jest lepszy od Tindera. Zamiast czatować w sieci od razu spotykacie się w realu

zniebaciniespadnie.pl to miejsce dla tych, którzy wolą spotkać się od razu, niż rozmawiać wirtualnie w nieskończoność
zniebaciniespadnie.pl to miejsce dla tych, którzy wolą spotkać się od razu, niż rozmawiać wirtualnie w nieskończoność Fot. Instagram/ couple goals
Założyła Zniebaciniespadnie.pl, czyli serwis randkowy dla singli kochających jedzenie i spotkania towarzyskie, bo miała dość wirtualnych rozmów na Tinderze. Ewelina Kowalik, twórczyni portalu, wierzy, że spotkania twarzą w twarz przy stole mają sens i moc. – Co miesiąc przybywa nam kilkaset nowych użytkowników – opowiada w rozmowie naTemat.


Gdy zakończył się jej związek, zalogowała się na Tindera, aby tam poznawać potencjalnych kandydatów na chłopaka. Ewelinę Kowalik męczyły jednak wirtualne rozmowy, które do niczego nie prowadzą.

Postanowiła stworzyć miejsce w sieci, które wręcz zmusza do tego, żeby wyjść z domu. Bo zniebaciniespadnie.pl polega na tym, że single umawiają się ze sobą w knajpie, jedząc obiad lub pijąc kawę.

Chce pomóc singlom
Jak podkreśla Ewelina Kowalik, pomysł na zniebaciniespadnie.pl zrodził się rok temu i jest owocem, który powstał z połączenia wielu życiowych doświadczeń, splotu przyjemnych i nieco mniej szczęśliwych wydarzeń, kilku napotkanych na swojej drodze osób, licznych rozmów oraz z ogromnej chęci niesienia pomocy osobom samotnym.
Serwis randkowy wystartował pod koniec stycznia tego roku. Mimo, że działa krótko na rynku, budzi spore zainteresowanie wśród tych, którzy chcą poznać drugą połówkę, bądź nawiązać nowe znajomości. – Co miesiąc przybywa nam kilkaset nowych użytkowników. Portal jest stale ulepszany, wprowadzamy nowe funkcjonalności, aby zachęcić singli do aktywnego spędzania czasu wolnego i do spotykania się w świecie rzeczywistym. Już we wrześniu ruszamy z nową formą spotkań – "SPOTKANIA przySTOLE", gdzie single w większym gronie będą mogli odkrywać nowe miejsca na kulinarnej mapie Polski – opowiada w rozmowie naTemat Ewelina Kowalik.
Dla tych, którzy chcieliby się zalogować, warto podkreślić, że rejestracja jest bezpłatna. – Zaraz po pierwszym zalogowaniu warto uzupełnić swój profil. Portal pozwala na dodanie do trzech zdjęć, w tym jednego profilowego. Warto tez wypełnić kwestionariusz osobowy.

Pojawiają się pytania zarówno o cechy fizyczne (budowa ciała, wzrost, kolor włosów i oczu), jak i typowe kwestie istotne przy poszukiwaniu towarzysza: wykształcenie, stan cywilny, dzieci, zawód oraz zainteresowania. Tak, jak w realu, strategie poszukiwania miłości są dwie – pasywna i aktywna – zdradza pomysłodawczyni i dodaje:

– Jeśli zdecydujemy się cierpliwie zaczekać, aż nasz profil wzbudzi czyjeś zainteresowanie, o zaproszeniu na randkę zostaniemy poinformowani mailowo. Ci nieco odważniejsi mogą zajrzeć do sekcji "Spotkania". Tam wyświetlą się randki zaplanowane przez innych użytkowników, do których możemy dołączyć. Możemy zobaczyć nie tylko profil osoby zapraszającej, miejsce, w którym dana osoba chce się spotkać, ale również jej preferencje dotyczące partnera/partnerki i zdecydować, czy wpisujemy się w postawione wymagania.


Możliwe jest też zaplanowanie własnego spotkania. Wyznaczamy termin oraz miejsce (wpisujemy dowolny lokal, w którym chcemy się spotkać albo wybieramy z listy dostępnych na stronie). Następnie określamy, kogo szukamy.

Najwięcej użytkowników w Warszawie i Lublinie
Portal co prawda jest ogólnopolski, choć jak zdradza Ewelina, najwięcej zalogowanych użytkowników pochodzi z Lublina i Warszawy, w wieku 30-40 lat. – Niebawem rozpoczynamy promocję portalu również w innych miastach – tłumaczy Kowalik.

Choć to Tinder jest numerem jeden wśród aplikacji randkowych, z niebaciniespadnie.pl zbiera bardzo dobre recenzje wśród użytkowników. Sam portal działa na rynku bardzo krótko, jednak inicjatywa "Z nieba ci nie spadnie", czyli organizowanie imprez dla singli przez Ewelinę, funkcjonuje od 3 lat.

Przez ten czas połączyło się już kilkanaście par, natomiast sama inicjatorka wydarzenia jest "sprawczynią" jednego ślubu.
– Portal odpowiada na potrzeby singli, których nie interesują randki rodem z Tindera, a którzy chcą poznać swoją drugą połówkę, podzielającą ich styl życia. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy znudzeni wielogodzinnymi konwersacjami w świecie wirtualnym wolą bezpośrednie spotkania w wybranej restauracji. Zniebaciniespadnie.pl to doskonała okazja do poznania ciekawych osób, a także interesujących miejsc na kulinarnej mapie Polski – podsumowuje Ewelina.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Czujesz, że nie dasz rady, obejrzyj film. 10 tytułów, które powinna zobaczyć każda kobieta
0 0Czekasz, aż ostygnie, zanim włożysz do lodówki? 3 kulinarne błędy, które popełnia każdy Polak
WYWIAD 0 0"Byłam przed 30, a nie chciało mi się żyć". Patrycja schudła 50 kg, pokonała hashimoto i depresję
MamaDu 0 0Piotr Rubik poskarżył się na "żenujące" zachowanie kelnerów. Spędzał czas z córkami
DADHERO.PL 0 0Nie wiesz jak? Nie przejmuj się, nie ty jeden. Oto nasze rady, jak mądrze wychowywać syna
MamaDu 0 0"Cesarskie cięcie powoduje problemy dziecka w dorosłości". Wywiad z prof. Ewą Helwich
POLECAMY 0 0Jak mu tak wróżka powie, to zwolni pół firmy. Po 15 latach ujawnia kulisy pracy wróżenia w telewizji
MamaDu 0 0"Moja córka żyła 70 minut". Gest mamy po śmierci dziecka poruszył ludzi na całym świecie
POLECAMY 0 0Nie zawsze musisz być wśród ludzi. Te rzeczy powinieneś zrobić sam przynajmniej raz w życiu
0 0Technika sprzed 5 tys. lat pomoże ci popełnić mniej błędów. Mnisi mieli rację